آزمون دولینگو Duolingo چیست؟

آزمون دولینگو Duolingo English Test یک آزمون بین المللی برای ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی است. این آزمون برای ارزیابی توانایی شما در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن به انگلیسی استفاده می شود.

با پیشرفت در آزمون دولینگو Duolingo English Test که یک آزمون تطبیقی کامپیوتری است، دشواری سؤالات بر اساس پاسخ شما به سؤالات قبلی آزمون افزایش یا کاهش می یابد.

آزمون دولینگو

آزمون دولینگو Duolingo English Test

علاوه بر سؤالات چند گزینه ای، شما به سؤالات تشریحی هم پاسخ می دهید تا مهارت های زبان انگلیسی در گفتار و نوشتار خود را نیز ارزیابی کنید. کامپیوتر به تمام سوالاتی که در آزمون دولینگو Duolingo پاسخ می دهید نمره می دهد.

شما همچنین فرصتی برای ضبط مصاحبه ویدیویی و استفاده از چک نویس دارید.

کاربرد آزمون دولینگو Duolingo English Test

بسیاری از کالج‌ها و دانشگاه‌ها در سراسر دنیا برای دانشجویان بین‌المللی نیاز به مدرکی دال بر تسلط برمهارت‌های زبان انگلیسی دارند.

آزمون دولینگو Duolingo English Test به یک جایگزین محبوب برای SAT، ACT یا IELTS TOEFL تبدیل شده است.

اگرچه دلیل اصلی برای شرکت در آزمون دولینگو Duolingo تأیید مهارت انگلیسی برای مؤسسات دانشگاهی است، نتایج این آزمون برای هر موقعیتی که نیاز به اثبات مهارت‌های شما دارد استفاده می‌شود.

با هم به برخی از دلایلی که ممکن است در آزمون دولینگو Duolingo شرکت کنید نگاهی بیندازیم:

آزمون دولینگو

کاربرد آزمون دولینگو Duolingo English Test

موارد استفاده از آزمون

آزمون انگلیسی Duolingo یک آزمون استاندارد شده و تطبیقی زبان انگلیسی و قابل تطبیق با TOEFL) و آزمون های سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی IELTS است.

به این ترتیب، اغلب می‌توانید از کارنامه آزمون دولینگو Duolingo English Test به ‌عنوان جایگزینی برای این آزمون‌ها در تعداد فزاینده‌ای از دانشگاه‌ها (3000 موسسه در سراسر جهان در زمان نگارش مقاله) استفاده کنید.

Duolingo نموداری را ارائه می دهد که مقایسه نمره بین آزمون ها را نشان می دهد.

آزمون دولینگو برای مدارس و کالج ها

مدارس ممکن است از آزمون دولینگو Duolingo به عنوان آزمون تعیین سطح برای دانش آموزان بین المللی ورودی استفاده کنند.

این می تواند به معنای قرار گرفتن در کلاس انگلیسی متناسب با سطح زبان انگلیسی شما یا دریافت خدمات پشتیبانی آموزشی مناسب برای رسیدن به یک تجربه موفق تر در دانشگاه باشد.

نحوه ارسال کارنامه

می‌توانید پیوندی به گزارش‌های نمره آزمون انگلیسی Duolingo خود در حساب کاربری یا رزومه Linkedin خود اضافه کنید.

این به کارفرمایان بالقوه کمک می کند تا مهارت انگلیسی شما را به عنوان بخشی از فرآیند مصاحبه تأیید کنند، زیرا می توانند پاسخ های ضبط شده آزمون دولینگو Duolingo English Test شما را به سؤالات تصادفی مصاحبه بررسی کنند.

همچنین به شما کمک می کند خود را از دیگر افرادی که برای همان شغل درخواست می کنند متمایز کنید.

آزمون دولینگو

راهنمای شرکت در آزمون دولینگو

برای شرکت در آزمون دولینگو Duolingo English Test ، به رایانه ای با اتصال اینترنت قابل اعتماد و دوربین جلو نیاز دارید. کل آزمون به صورت آنلاین انجام می شود و ناظران ضبط شما را بررسی می کنند تا مطمئن شوند که از قوانین پیروی می کنید.

به همین دلیل، باید در اتاقی با نور مناسب با دوربین فیلمبرداری، میکروفون و بلندگوهای رایانه روشن باشید. اگر از مک برای شرکت در آزمون استفاده می کنید، باید قبل از شروع آزمون، اجازه ضبط صفحه نمایش رایانه خود را به همراه دسترسی با ضربه زدن به کلید بدهید.

راهنمای شرکت در آزمون دولینگو

برای شرکت در آزمون دولینگو Duolingo English Test ، به رایانه ای با اتصال اینترنت قابل اعتماد و دوربین جلو نیاز دارید. کل آزمون به صورت آنلاین انجام می شود و ناظران ضبط شما را بررسی می کنند تا مطمئن شوند که از قوانین پیروی می کنید.

به همین دلیل، باید در اتاقی با نور مناسب با دوربین فیلمبرداری، میکروفون و بلندگوهای رایانه روشن باشید. اگر از مک برای شرکت در آزمون استفاده می کنید، باید قبل از شروع آزمون، اجازه ضبط صفحه نمایش رایانه خود را به همراه دسترسی با ضربه زدن به کلید بدهید.

3 بخش اصلی دولینگو و مزایای آزمون

  • معرفی و راه اندازی (پنج دقیقه)
  • آزمون تطبیقی (45 دقیقه)
  • مصاحبه تصویری (10 دقیقه)

نتایج خود را ظرف 48 ساعت دریافت خواهید کرد و این نتایج به مدت دو سال معتبر می‌مانند.

Duolingo قوانین تست سختگیرانه ای دارد که همه داوطلبان باید از آنها پیروی کنند. این قوانین شامل موارد زیر است:

گوش ها و صورت را همیشه بدون پوشش نگه دارید و در معرض دید دوربین قرار دهید.

دستگاه های تلفن همراه، یادداشت ها و کتاب های درسی را از محل آزمون دور نگه دارید.

در طول تست همیشه به صفحه مانیتور نگاه کنید.

همیشه در پنجره آزمون بمانید و پنجره آزمون را مینیمایز نکنید.

از استفاده از ابزارهای ورودی متن پیشگو و نرم افزار دوربین وب خودداری کنید.

تفاوت آزمون دولینگو با دیگر آزمون های زبان انگلیسی 

آزمون دولینگو Duolingo در مقایسه با آزمون های مشابه، مانند آزمون تافل و آیلتس، مزایای متعددی را ارائه می دهد. تا زمانی که سازمانی که مهارت زبان شما را تأیید می‌کند، آزمون Duolingo را می‌پذیرد، این امتیازات ممکن است عامل تعیین‌کننده در انتخاب آزمون شما باشد:

هزینه آزمون دولینگو 49 دلار است و مالیات های قابل اعمال در زمان برآورد هزینه را دارد. شما می توانید نمرات خود را بدون هزینه اضافی به حداکثر 40 موسسه ارسال کنید.

مقایسه هزینه ها

در مقایسه آزمون دولینگو Duolingo، آزمون تافل بسته به محل آزمون شما می تواند حدود 200 دلار هزینه داشته باشد، به علاوه 20 دلار برای هر گزارش نمره اضافی که می خواهید ارسال کنید. در همین حال، آیلتس، بسته به محل شما، بیش از 200 دلار برای امتحان آنها دریافت می کند.

شما می توانید آزمون Duolingo English را از هر مکان آرام، خصوصی و روشنی با یک کامپیوتر مجهز و اتصال به اینترنت استفاده کنید. پس از خرید آزمون، می‌توانید در 21 روز آینده در هر زمانی در آن شرکت کنید—نیازی به گرفتن وقت نیست. بعلاوه، اگر روز امتحان بدی داشتید، می توانید به راحتی دوباره آزمون را انجام دهید، حتی دو بار در یک دوره 30 روزه.

آزمون آنلاین دولینگو

از آنجایی که یک کامپیوتر تمام بخش های آزمون انگلیسی Duolingo را نمره می دهد، شما به سرعت نتایج خود را دریافت می کنید. نتایح ظرف 48 ساعت پس از شرکت در آزمون در دسترس است – اگر با مهلت درخواست آزمون زبان انگلیسی روبرو هستید، این موضوع یک مزیت بزرگ است.

سختی آزمون دولینگو Duolingo English Test

این آزمون یک آزمون تطبیقی است، دشواری سؤال برای آزمون دولینگو Duolingo با بررسی سؤالات تنظیم می شود و احتمالاً نمی توانید از قبل تعیین کنید دقیقاً چه سؤالاتی را در روز آزمون دریافت خواهید کرد.

نمره شما به معنای مهارت واقعی شما در زبان انگلیسی است، بنابراین آمادگی در شب امتحان ممکن است ایده خوبی نباشد.

آمادگی برای دولینگو

این بدان معنا نیست که شما باید آمادگی آزمون دولینگو Duolingoرا رها کنید. در اینجا چند راه برای آماده شدن وجود دارد:

Duolingo سوالات تست تمرینی رایگان را در وب سایت خود ارائه می دهد. مرور این سوالات به شما امکان می دهد انواع سوالاتی را که باید به آنها پاسخ دهید را مشاهده کنید تا در روز آزمون با آنها راحت تر باشید. می توانید سایر آزمون ها و سوالات تمرینی را از طریق منابع آنلاین دیگر نیز بیابید.

راهنمای امتحان Duolingo

راهنمای رسمی آمادگی آزمون موجود در وب‌سایت Duolingo شامل تست‌های تمرینی رایگان، راهنمای قابل دانلود، مروری بر روند آزمون و نمونه‌هایی از هر نوع سؤال در آزمون است.

به بخش‌های «محیط خود را آماده کنید» و «امنیت آزمایش کنید» به دقت توجه کنید تا مطمئن شوید که امتیازات شما تأیید می‌شود.

آزمون دولینگو

چگونه برای آزمون دولینگو Duolingo آماده شویم

 

درباره آمادگی آزمون

Duolingo یک موسسه آموزش زبان با ماموریت کاهش موانع آموزشی برای همه است. به همین دلیل، “آمادگی آزمون” برای آزمون دولینگو Duolingo ممکن است کمی متفاوت از آنچه شما به آن عادت دارید باشد.
وقتی مردم به آمادگی برای آزمون فکر می کنند، ساعت های طولانی مطالعه، منابع گران قیمت و حفظ کردن متریال آموزشی را تصور می کنند. این شیوه ها فشار زیادی برای عملکرد متقاضی ایجاد می کند، که می تواند منجر به اضطراب در آزمون دولینگو Duolingo و یک تجربه منفی شود. این نوع آمادگی برای آزمون لزومی ندارد. به جای آماده شدن برای آزمون، بیشتر به فرآیند آماده شدن فکر کنید.

به حداقل رساندن استرس در دولینگو

این تستی است که برای شما طراحی شده است. شما می‌توانید در هر زمان و هر مکانی که آماده هستید، در آزمون دولینگو Duolingo شرکت کنید. مشخصا، برنامه انعطاف پذیر، هزینه کم و کاهش رفت و آمد به مراکز آزمون به حداقل رساندن استرس کمک می کند، بنابراین می توانید تمرکز خود را بر موفقیت در آزمون حفظ کنید.

زبان انگلیسی یاد بگیرید نه آزمون دولینگو

برای اینکه بتوانید در آزمون انگلیسی Duolingo خوب عمل کنید، به آمادگی خاصی نیاز ندارید. این آزمون بدون نیاز به حفظ، تمرین، یا کلاس های گران قیمت آزمون انگلیسی Duolingo برای نشان دادن سطح مهارت واقعی شما در زبان انگلیسی طراحی شده است. مطالعه شدید قبل از آزمون دولینگو Duolingo نمره شما را تغییر نخواهد داد. امتیاز شما با افزایش مهارت شما بهبود می یابد.

نحوه تمرین آزمون زبان دولینگو

بهترین راه برای آماده شدن برای آزمون دولینگو Duolingo این است که تا جایی که می توانید خود را در زبان انگلیسی غرق کنید. از نکات مورد علاقه ما برای تمرین آن مهارت ها برای شما توضیح داده می‌شود.
ما با نمونه آزمون دولینگو Duolingo و پاسخ ها کار خواهیم کرد تا به شما در درک آنچه در آزمون انگلیسی Duolingo دخیل است کمک کنیم. برای دریافت نمره خوب در آزمون انگلیسی Duolingo، تمرین هر نوع سوال بسیار مهم است. شما باید هر سوال را با یک تایمر تمرین کنید.