آکادمی بین المللی دان
DAAN ACADEMY

نمونه سوالات داروسازی ایتالیا

رقبای شما با این مجموعه آموزشی شانس قبولی بیشتری دارند.
فهرست موضوعات

نمونه سوالات داروسازی ایتالیا به مجموعه سوالاتی گفته می‌شود که عموما برای تمرین و آماده‌سازی آزمون ورودی دانشگاه های ایتالیا استفاده می‌شود. همانطور که میدانید، امکان تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی فراهم است. دانشجویان میتوانند برای رشته های داروسازی ایتالیا، پزشکی و فنی مهندسی و دیگر رشته ها از دانشگاه های ایتالیا پذیرش بگیرند. لطفا برای مشاوره با آکادمی بین‌المللی دان تماس بگیرید.

فقط مجموعه سوالات 2018
مجموعه (برنزی)

آپدیت مارچ 2024: 15 جزوه با راه حل

یک آزمون آزمایشی با شرایط و قوانین آزمون اصلی

327 هزارتومان

مجموعه نقره ای

آپدیت ژانویه 2024:

557 هزارتومان

مجموعه طلایی TOLC

تاثیر استفاده از سوالات برای قبولی داروسازی ایتالیا

باید بدانیم که، برای ورود به این رشته و دانشگاه ها از متقاضیان آزمون ورودی گرفته می‌شود. نمونه سوالات داروسازی ایتالیا به افرادی که متقاضی تحصیل داروسازی در ایتالیا هستند کمک میکند آمادگی بیشتری برای آنچه پیش‌رو دارند کسب کنند. آزمون ورودی این رشته تحصیلی در ایتالیا 50 سوال دارد. سوالات آزمون تولک از دروس شیمی، زیست، فیزیک و ریاضی و منطق و درک مطلب طرح می‌شوند. اینگونه تصور می‌شود که آزمون ورودی داروسازی ایتالیا عموما از آزمون ورودی رشته های پزشکی و دندانپزشکی ساده تر است، اما همچنان رقابت برای قبولی وجود دارد.

روش استفاده از سوالات نمونه آزمون داروسازی

با استفاده از نمونه سوالات داروسازی ایتالیا میتوانید شانس خود را برای قبولی در آزمون افزایش دهید. البته این نمونه سوالات به تنهایی کافی نیستند و به منابع و درسنامه هم نیار است. یک تکنیک مناسب برای آمادگی برای آزمون ورودی داروسازی ایتالیا میتواند به سردرگمی متقاضیان پایان دهد. به عنوان مثال، بهتر است ابتدا سیلابس آزمون ورودی داروسازی کشور ایتالیا را بدانید. البته لیست دروس برای شما آماده شده است. سپس بخش های مورد نظر را در کتاب های درسی آزمون ورودی ایتالیا پیدا کنید. گام بعدی تمرین نمونه سوالات این بخش ها است. مشخصا بدون برنامه ریزی و مشخص کردن مسیر یادگیری احتمال موفقیت در آزمون ورودی ایتالیا کمتر است.

ورکشاپ آنلاین حل نمونه سوالات داروسازی ایتالیا

ورکشاپ یا کارگاه حل نمونه سوالات آزمون داروسازی ایتالیا میتواند کمک فزاینده ای برای قبولی در آزمون باشد. این موضوع بسیار مهم است که توسط اساتید برتر ارزیابی شوید و سطح دانش علوم پایه شما توسط یک شخص متخصص ارزیابی شود.

ورکشاپ آنلاین داروسازی

ورکشاپ یا کارگاه های آنلاین عموما روز های تعطیل برگزار می‌شوند و به صورت گروهی هستند. در این کارگاه های آموزشی نمونه سوالات داروسازی توسط اساتید بررسی و حل می‍شوند. سیلابس های آزمون آموزش داده میشوند و به مشکلات درسی دانشجویان در دروس پایه رسیدگی می‌شود.

سیلابس داروسازی ایتالیا و منابع

همانطور که گفته شد در این آزمون دروس شیمی، زیست‌شناسی، فیزیک و ریاضی ، منطق و درک مطلب مورد سنجش قرار می‌گیرند.

سیلابس سوالات آزمون ورودی داروسازی ایتالیا

در این آزمون 15 سوال شیمی طرح می‌شود و 20 دقیقه زمان در اختیار داوطلب قرار داده می‌شود. هر سوال صحیح 1 نمره مثبت دارد و آزمون 5 گزینه ای است. بخش زیست شناسی در آزمون و در نمونه سوالات داروسازی ایتالیا هم 15 سوال دارد که در 20 دقیقه باید به سوالات پاسخ داده شود. هر سوال بدون پاسخ هیچ امتیازی برای شما ندارد. بخش فیزیک آزمون داروسازی ایتالیا 7 سوال دارد که 12 دقیقه زمان دارید به سوالات پاسخ دهید هر پاسخ اشتباه 0.25 نمره منفی دارد. بخش ریاضی هم 7 سوال است که مانند بخش فیزیک 7 سوال دارد و 12 دقیقه است.

سوالات منطق و درک مطلب آزمون ورودی داروسازی ایتالیا

تا اینجا به بررسی دروس پایه در آزمون ورودی داروسازی ایتالیا پرداختیم. با این حال دانشگاه ها مایل هستند توانمندی دانشجویان را در دیگر مهارت های آکادمیک را هم بسنجند. مانند درک مطلب به زبان انگلیسی. بنابراین بخشی در سوالات آزمون ورودی داروسازی ایتالیا است به نام درک مطلب که دانشجویان باید مطلبی را در صورت مسئله مطالع کنند و به سوالات پاسخ دهند. این بخش شباهت زیادی به تسک ریدینگ آزمون های زبان انگلیسی مانند آیلتس و دولینگو دارد. همانطور که متوجه شدیم بخش درک مطلب و منطق از دروسی که در دوره دبیرستان تدریش شده، نیست و مهارت‌ها و کیفیت های آکادمیک افراد را می‌سنجد.

شرایط آزمون داروسازی ایتالیا

آزمون داروسازی ایتالیا به صورت آنلاین برگزار می‌شود. سوالات این آزمون برای هر متقاضی متفاوت است و دانشجویان عموما تمایل دارند از منزل به صورت آنلاین و حضوری در این آزمون شرکت کنند. آزمون داروسازی ایتالیا عموما هرماه به دو زبان ایتالیایی و انگلیسی برگزار می‌شود. هزینه این آزمون 30 یورو است و زمان ثبت نام به صورت آنلاین پرداخت می‌شود.