دوره آزمون دولینگو با هدف آماده سازی دانشجویانی که مایل هستند نمره 120 را در این آزمون کسب کنند به صورت آنلاین برگزار می شود. دوره آمادگی آزمون دولینگو در قالب کلاس خصوصی و کلاس گروهی آنلاین درنظر گرفته شده است. اساتید خصوصی و دوره آنلاین دولینگو با تجربه کسب نمره 130 در قبولی در این آزمون به دانشجویان کمک میکنند. زبان آموزان میتوانند از هرجا و در هرزمان در این دوره آمادگی برای آزمون Duolingo English Test شرکت کنند.

دوره دولینگو

هدف اصلی دوره‌های آموزش دولینگو در مرکز آکادمی دان، آماده‌سازی هرچه سریعتر و دقیق‌تر متقاضیان شرکت در آزمون دولینگو در بازه زمانی کوتاه است، به‌طوری‌ که هر متقاضی با هر دانش و مهارت زبانی بتواند طی مدتی معین خود را به نمره موردنظر برساند. مخاطبین کلاس‌های دولینگو عمدتا متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از ایران و متخصصان رشته‌های مختلف که قصد دارند در دوره‌های تخصصی بین‌المللی در خارج از ایران شرکت کنند، هستند.

کلاس خصوصی دولینگو

تدریس کلاس خصوصی دولینگو برای افرادی که میخواهند در مدت کوتاه‌ به نمره بالا دست پیدا کنند. اگر آموزش‌های آکادمی دان را مطالعه کرده باشید، تفاوت محتوا و ویدیوهای دولینگو را با بقیه اساتید حس می‌کنید. روش تدریسی که اساتید کلاس خصوصی دولینگو  برای شما قرار داده است بسیار کارآمد و متفاوت است. با استفاده از برنامه آموزشی اختصاصی و آموزش با شرکت در یک آزمون واقعی میتوانید کسب نمره قبولی خود را در این آزمون تضمین کنید.

کلاس گروهی دولینگو

کلاس گروهی دولینگو برای افرادی مناسب است که از لحاظ زمان محدوددیتی برای شرکت در آزمون اصلی ندارند و مایل هستند با هزینه مناسب تری به نتیجه برسند. در این دوره از آزمون های آزمایشی هفتگی و برنامه آموزشی مشخص شده توسط آکادمی دان استفاده می شود. برای شرکت در این دوره نیاز است در آزمون تعیین سطح دولینگو در وبسایت آکادمی استفاده کنید تا جایگاه شما در دوره های گروهی آزمون دولینگو مشخص شود.

0
دانشپذیر
0
آزمون آنلاین
0
مشاوره تحصیلی

آموزش آزمون دولینگو

آموزش آزمون دولینگو توسط اساتید با تجربه با استفاده از ابزارهای آموزش آنلاین انجام می شود. زبان آموزان در کنار یادگیری زبان انگلیسی با تکنیک های بخش های مختلف آزمون دولینگو آشنا می شوند. در این دوره چهار بخش زبان انگلیسی که شامل تلفظ، املا، گرامر و دایره لغات است آموزش داده میشود و سپس گام به گام بخش های مختلف آزمون دولینگو مورد آموزش قرار می گیرند.

توسعه مهارت‌های زبان انگلیسی

 برنامه آموزشی دولینگو در آکادمی دان مهارت‌های زبانی مورد آزمون دولینگو را پوشش می‌دهد: شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن. از طریق ترکیبی از درس‌های تعاملی، منابع معتبر و تمرینات عملی، شما توانایی خود را در هر یک از این زمینه‌ها تقویت خواهید کرد.

آزمون‌های تمرینی و بازخورد فردی

ما در دوره و کلاس های دولینگو فرصت‌های زیادی را برای آشنایی شما با فرمت آزمون فراهم می‌کنیم. این آزمون‌های تمرینی نه تنها پیشرفت شما را ارزیابی می‌کنند، بلکه به شما کمک می‌کنند تا با محدودیت‌های زمانی و نیازهای واقعی آزمون، آشناتر شوید. اساتید ما بازخورد دقیقی ارائه می‌دهند تا نقاط قوت و ضعف شما را شناسایی کرده و شما را در راه رسیدن به نتایج بهتر هدایت کنند.

اساتید دوره دولینگو

 در آکادمی دان از تیمی از اساتید با تجربه استفاده می‌کنیم که در زمینه آمادگی آزمون دولینگو تخصص دارند. آن‌ها درک عمیقی از ساختار آزمون، معیارهای امتیازدهی و راهکارهای موثر برای کمک به شما در موفقیت دارند.

برنامه آموزشی اختصاصی دولینگو

 ما به یادگیری شخصی باور داریم، به همین دلیل اساتید ما برنامه آموزشی را به نیازها و سطح شما سفارشی می‌کنند. این رویکرد مطمئن می‌شود که شما درس‌های هدفمندی دریافت کنید و بر روی زمینه‌هایی که بیشترین بهبود را نیاز دارید، تمرکز کنید.

ورود به برترین دانشگاه‌ها

شروع تجربه‌ای جدید

مناسب‌ترین مسیر را به شما نشان می‌دهیم.

چرا دوره آزمون دولینگو در آکادمی بین‌المللی دان؟

کلاس آنلاین آکادمی دان

کلاس های آنلاین دولینگو

با کلاس‌های آنلاین دولینگو در پلتفرم زوم راحت ما، از هر جایی و هر زمانی که می‌خواهید شروع کنید.

اساتید آکادمی دان

برترین اساتید دولینگو

مربیان ما به دقت انتخاب شده‌اند و تجربه کمک به دانش‌آموزان برای رسیدن به موفقیت را دارند.

برنده جایزه

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین و دسترسی به دوره های آموزشی پس از پایان کلاس

کمک هزینه آکادمی دان

کمک هزینه تحصیلی

ما با استفاده از همیاری برخی از اساتید و همکاران کمک هزینه های تحصیلی برای دانشجویان درنظر میگیریم.

پشتیبانی آموزشی آکادمی دان

پشتیبانی آموزشی

یک گروه شخصی واتساپ به شما ارائه می‌شود و با اساتید خود در ارتباط هستید.

موفقیت‌های اثبات‌شده

موفقیت‌های اثبات‌شده

ارزیابی و بازخوردهای مداوم ما به شما کمک می‌کنند تا بدانید در چه مرحله‌ای از پیشرفت خود قرار دارید و کجا باید بیشتر تمرکز کنید.

مجله مهاجرتی آکادمی دان