آکادمی بین المللی دان
DAAN ACADEMY

 ریاضیات آزمون آیمت IMAT

ریاضیات آزمون آیمت IMAT فقط چهار سوال دارد. یعنی شش نمره، و بنابراین در مقایسه با بقیه بخش‌های IMAT چندان مهم نیست. با این حال، چند دلیل وجود دارد که باید همچنان برای ریاضیات آزمون آیمت IMAT آماده باشید. دلیل اول، بسیاری از بخش های دیگر آزمون در واقع از مسائل ریاضیات استفاده میکنند. به عنوان مثال، لگاریتم ها در شیمی مفید خواهند بود، جبر پایه تقریباً در همه بخش ها مفید است و مثال های بسیار بیشتری وجود دارد. و البته، خود بخش ریاضیات بالاخره چهار نمره دارد و در قبولی شما تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین مطمئن شوید که حداقل مقداری ریاضی را تمرین کرده اید.  ریاضیات آزمون آیمت IMAT

سیلابس ریاضیات آزمون آیمت IMAT

جبر و مجموعه های عددی:

بخش اول سیلابس ریاضیات آزمون آیمت IMAT جبر و مجموعه های عددی است که شامل بخش های زیر است. اعداد طبیعی، اعداد صحیح، اعداد گویا و حقیقی. مرتب سازی و مقایسه: مقیاس ها و نماد علمی عملیات و ویژگی های آنها نسبت ها و درصدها. توان های دارای توان های اعداد صحیح و گویا و ویژگی های آنها. ریشه ها و آنها خواص لگاریتم ها (مبنای 10 و پایه e) و ویژگی های آنها. عناصر ترکیبیات عبارات جبری و چند جمله ای. محصولات عمده و قدرت n ام از انبساط دو جمله ای، فاکتورسازی چند جمله ای ها. کسرهای جبری جبری معادلات و نابرابری های مرتبه اول و دوم. سیستم های معادلات. ریاضیات IMAT

توابع در ریاضیات آیمت:

توابع در ریاضیات آیمت شامل مفاهیم اساسی توابع و نمایش های گرافیکی آنها (دامنه، codomain، علامت، تداوم، حداکثر و حداقل، افزایش و کاهش و غیره). توابع ابتدایی: توابع جبری کل و کسری؛ نمایی، لگاریتمی و مثلثاتی تابع. توابع مرکب و معکوس معادلات مثلثاتی و نامساوی.

هندسه

هندسه شامل چند ضلعی ها و ویژگی های آنها دایره و دور. اندازه گیری طول، سطوح و حجم ها ایزومتریک ها، شباهت ها و هم ارزی ها در صفحه. هندسی جایگاه. اندازه گیری زاویه بر حسب درجه و رادیان. سینوس، کسینوس، مماس یک زاویه و ارزش های مهم آنها فرمول های مثلثاتی حل مثلث. دکارتی سیستم مرجع در هواپیما فاصله بین دو نقطه و نقطه وسط a بخش. معادله خط مستقیم شرایط خطوط موازی و عمود بر هم. فاصله از یک نقطه به یک خط معادله دایره، سهمی، هذلولی، بیضی و نمایش آنها در هواپیمای دکارتی. قضیه فیثاغورث اول اقلیدس و قضایای دوم هندسه.

احتمال و آمار در IMAT

احتمال و آمار در IMATشامل: توزیع های فرکانس و نمایش های گرافیکی آنها مفهوم تصادفی آزمایش ها و رویدادها احتمال و فراوانی است. این بخش ممکن است زیاد به نظر برسد، اما واقعاً اینطور نیست، شما احتمالاً در دوران دبیرستان یا قبل از آن مطالعه کرده اید و فقط باید حافظه خود را تازه کنید. احتمال و آمار در IMAT نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که بیشتر وقت شما باید به زیست شناسی و شیمی اختصاص یابد. بنابراین ریاضیات آزمون آیمت IMAT را بیش از حد مطالعه نکنید، این فقط چهار سوال است. بنابراین لازم نیست همه چیز را یاد بگیرید تا نمره آزمون IMAT خوب را به دست آورید. این کمک می کند که در ریاضیات بسیار استراتژیک باشید، زیرا آنها قرار نیست بیش از یک سوال در مورد یک موضوع بپرسند. بنابراین، به عنوان مثال، اگر از احتمال متنفرید، از آن بگذرید، زیرا این تنها حداکثر یک سوال در مورد احتمال است. به یاد داشته باشید که به هر حال نمی توانید به هر سوالی در IMAT پاسخ دهید، بنابراین نادیده گرفتن برخی موضوعات می تواند بسیار استراتژیک باشد.

بهترین روش مطالعه ریاضیات آزمون آیمت IMAT

خوب، واقعاً، هیچ ترفندی برای بهترین روش مطالعه ریاضیات آزمون آیمت IMAT وجود ندارد. شما اساسا فقط باید مطالب موجود در برنامه درسی را یاد بگیرید. می توانید از دوره آمادگی آیمت imat کمک بگیرید. همچنین می توانید از برخی منابع آنلاین برای یادگیری مواردی که نتسلط ندارید استفاده کنید. من خرید کتاب های درسی را برای این کار توصیه نمی کنم، این فقط ریاضیات اولیه است، منابع زیادی برای شما وجود دارد. و وقتی نوبت به مطالعه می رسد، فقط مطمئن شوید که برنامه درسی را دنبال می کنید و سوالات تمرینی را انجام می دهید. از آنجایی که ریاضیات یک درس مبتنی بر مهارت است، فقط باید بتوانید سؤالات را حل کنید و تمام. شما می توانید نمونه سوالات آزمون آیمت را تقریباً در هر کجای اینترنت پیدا کنید، اما همچنین می توانید آنها را به طور خاص در آکادمی دان دریافت کنید. فراموش نکنید که باید به انجام ریاضیات بدون ماشین حساب عادت کنید، و این احتمالاً تنها بخش دشوار است. اما علاوه بر این، در واقع بسیار آسان است. سطح ریاضی ارزیابی شده ریاضیات آزمون آیمت IMAT اصلاً پیشرفته نیست. 

اخبار مهاجرتی

آخرین اخبار و مطالب وبسایت را به صورت ایمیل دریافت کنید

داروسازی ایتالیا تولک
دوره آیمت IMAT آمادگی آزمون پزشکی و دندان‌پزشکی ایتالیا
به این مطلب امتیاز دهید
4.5/5

شبکه های اجتماعی

پر طرفدارترین مطالب