نمونه سوالات مهندسی ایتالیا

نمونه سوالات مهندسی ایتالیا

با کمک این مجموعه آموزشی، رقبای شما یک گام جلوتر هستند.

فهرست موضوعات

نمونه سوالات مهندسی ایتالیا مجموعه ای از سوالات و نمونه های آزمون های سال های گذشته دانشگاه های ایتالیا هستند. دانشگاه های ایتالیا برای پذیرش دانشجویان آزمونی به نام آزمون تولک و دانشگاه تورین آزمون TIL را برگزار می‌کنند. آکادمی دان برای قبولی در دانشگاه های ایتالیا، پیشنهاد میکند متقاضیان از این نمونه سوالات مهندسی ایتالیا بهره ببرند. 

همانطور که میدانید امکان تحصیل در دانشگاه های ایتالیا به زبان انگلیسی فراهم است. همچنین، دانشجویان می‌توانند از بورسیه تحصیلی ایتالیا استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و کسب  مشاوره تحصیلی با آکادمی دان همراه باشید.

هدیه آموزشی اپلای دانشگاه به این مجموعه اضافه شد.

مجموعه خودگام تولک مهندسی بروزرسانی سپتامبر 2023

300،000

خرید از طریق درگاه بانکی شاپرک:
خرید از طریق پنل دانشجویی:
مشاوره و خرید کارت به کارت:

تاثیر تمرین سوالات مهندسی ایتالیا در قبولی

برای کسب آمادگی بیشتر و آشنایی قبلی به قالب آزمون و آنچه پیش روی دانشجو است، نمونه سوالات مهندسی ایتالیا به داوطلبان رشته های مهندسی کمک میکند آمادگی حداکثری برای آزمون کسب کنند. آزمون ورودی این رشته تحصیلی در ایتالیا 50 سوال دارد. سوالات آزمون، از دروس ریاضی، علوم پایه و منطق و درک مطلب طراحی می‌شوند. برای ورود به دانشگاه تورین نیاز است در آزمون تیل شرکت کنید. این آزمون از لحاظ ساختار کاملا شبیه آزمون ورودی مهندسی دیگر دانشگاه های ایتالیا است.

تاثیر نمونه سوالات مهندسی ایتالیا در قبولی

چگونه از سوالات مهندسی ایتالیا بهره ببریم

با استفاده از نمونه سوالات مهندسی ایتالیا میتوانید شانس خود را برای قبولی در آزمون افزایش دهید. در پاسخ به این سوال که چگونه از سوالات مهندسی ایتالیا بهره ببریم؟ باید گفت، این نمونه سوالات به تنهایی ناجی نهایی شما نیستند. برای قبولی در آزمون ورودی رشته مهندسی ایتالیا نیاز است تسلط نسبی به سیلابس آزمون داشته باشید. بنابراین به منابع آزمون ورودی مهندسی ایتالیا هم نیاز دارید. همچنین، باید درسنامه هم تهیه کنید. بهتر است ابتدا سیلابس آزمون مهندسی کشور ایتالیا را بدانید. البته لیست دروس برای شما آماده شده است. در گام بعدی، بخش های مورد نظر را در کتاب های درسی آزمون پیدا کنید. سپس شروع به یادگیری و تمرین بخش هایی کنید که در لیست دروس ذکر شده اند. برنامه ریزی مدون و مشخص کردن برنامه گام به گام تاثیر بسزایی در قبولی شما دارد.

ورکشاپ آنلاین حل نمونه سوالات مهندسی ایتالیا

ورکشاپ یا کارگاه آموزشی بررسی و حل نمونه سوالات آزمون مهندسی ایتالیا میتواند یکی از عوامل اصلی قبولی دانشجویان در قبولی آزمون مهندسی ایتالیا باشد. ارزیابی دانشجویان توسط اساتید برتر و با تجربه میتواند جایگاه علمی حال حاضر شما را مشخص کند و نقاط ضعف دانشجویان را بهبود بخشد.

ورکشاپ آنلاین حل نمونه سوالات مهندسی ایتالیا

دوره های آکادمی دان در قالب کارگاه های آموزشی آنلاین عموما روز های تعطیل برگزار می‌شوند و به صورت گروهی هستند. در این دوره‌های آمادگی نمونه سوالات مهندسی توسط اساتید بررسی و حل می‍شوند. سیلابس های آزمون آموزش داده میشوند و به مشکلات درسی دانشجویان در دروس پایه رسیدگی می‌شود.

سیلابس آزمون مهندسی ایتالیا و نمونه سوالات

آنچه گفته شد مشخص کرد سوالات سیلابس آزمون مهندسی ایتالیا دروس ریاضی، علوم پایه، منطق و درک مطلب نوشتاری هستند. در این آزمون 20 سوال ریاضی طرح می‌شود که 50 دقیقه وقت برای پاسخگویی داده می‌شود.

سیلابس آزمون مهندسی ایتالیا و نمونه سوالات

بخش درک مطلب و بخش منطق سوالات آزمون ورودی مهندسی ایتالیا، هرکدام شامل 10 سوال است که 20 دقیقه فرصت دارید در این بخش بهترین نتیجه را کسب کنید. 

بخش علوم پایه در نمونه سوالات آزمون شامل سوالاتی در زمینه فیزیک و شیمی است. این بخش در آزمون اصلی 10 سوال دارد که در 20 باید پاسخگوی سوالات باشید.

منطق و درک مطلب سوالات آزمون ورودی

بصورت کلی سوالات آزمون به 2 دسته تقسیم میشوند. دسته اول سوالاتی است که از دروس ریاضیات، فیزیک و شیمی طرح میشوند و مهارت های آکادمیک متقاضی را میسنجد. این بخش از آزمون هدف سنجش دروسی را دارد که در دبیرستان به شما آموزش داده شده است. 

بخش دوم آزمون سنجش توانمندی فردی متقاضی را بر عهده دارد که با بررسی توانمندی شما در دروس مهارت محور منطق و درک مطلب، توانمندی شخصی متقاضی را ارزیابی میکند مشخصا دروس منطق و درک مطلب در دبیرستان تدریس نمیشود و همه چیز بستگی به توانایی فردی شما دارد.