آکادمی بین المللی دان
DAAN ACADEMY

تحصیل پزشکی دانشگاه لودز در لهستان University of Łódź
تحصیل پزشکی دانشگاه لودز در لهستان University of Łódź

تحصیل پزشکی دانشگاه لودز در لهستان University of Łódź

تحصیل پزشکی دانشگاه لودز در لهستان University of Łódź یکی از بهترین دانشگاه‌های پزشکی لهستان است و در حال حاضر بزرگترین دانشکده عمومی پزشکی در لهستان می‌باشد. MUL در اوایل مهرماه سال 2002 تأسیس شد و نسل مستقیم دانشگاه پزشکی و دانشگاه پزشکی نظامی لودز است که در سال‌های 1950 و 1958 تأسیس شده‌اند.

به مدت کوتاهی پس از تأسیس، دانشگاه پزشکی لودز برنامه‌های آموزش پزشکی و دندانپزشکی به زبان انگلیسی را معرفی کرد. در حال حاضر بیش از 900 دانشجوی بین‌المللی در این دانشگاه تحصیل می‌کنند و بیش از 600 نفر در طول سال‌ها فارغ‌التحصیل شده‌اند.

برنامه‌های آموزش به زبان انگلیسی به طور جامع به منظور تطابق با بالاترین استانداردهای جهانی آموزش پزشکی طراحی شده‌اند. پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه پزشکی لودز، شما می‌توانید به عنوان پزشک در سراسر جهان مشغول به کار شوید.

همچنین انتقال دانشجویان نیز وجود دارد. در آخرین مورد، MUL دوره آماده‌سازی (premed) به زبان انگلیسی برای متقاضیان پزشکی و دندانپزشکی ارائه می‌دهد که نیاز به تقویت دانش خود برای آزمون ورودی دارند.

شرایط تحصیل در دانشگاه پزشکی لودز لهستان

روند اعلام تقاضا: این روند نسبتاً آسان است و به جای آزمون ورودی نوشتاری، مصاحبه از طریق اسکایپ برگزار می‌شود. این روش به شما این امکان را می‌دهد که برای یک آزمون به لهستان سفر نکنید. تمامی متقاضیان به تمامی خوش آمدید می‌گویند که از فوریه آغاز کنند.
مرحله 1: فرآیند اعلام تقاضا به صورت آنلاین انجام می‌شود. متقاضیان باید به تعلیمات آنلاین به‌صورت مناسب به ثبت نام بپردازند و فرم درخواست را پر کنند. متقاضیان حساب شخصی در سامانه آنلاین دریافت می‌کنند. تغییر وضعیت آن‌ها همیشه توسط ایمیل تأیید می‌شود.
مرحله 2: متقاضیانی که با موفقیت فرآیند پذیرش را انجام داده‌اند، پذیرفته به دانشگاه پزشکی لودز می‌شوند زمانی که شرایط پذیرش را برآورده کرده‌اند، آزمون ورودی اسکایپ را پاس کرده‌اند و نامه رسمی پذیرش را دریافت کرده‌اند.
آزمون ورودی اسکایپ: تمامی متقاضیان باید دانش گسترده‌ای در دو از موضوعات زیر داشته باشند: شیمی، زیست‌شناسی، فیزیک، ریاضی. نمرات مورد نیاز باید بالاتر از میانگین باشد. این دانش‌ها در طی آزمون ورودی اسکایپ بررسی می‌شود. مصاحبه‌های اسکایپ از آوریل شروع می‌شوند و تا ژوئیه یا اوت برای فارغ‌التحصیلان مدارس ثانویه جدید ادامه می‌یابد.

محتوای آزمون ورودی دانشگاه لودز در لهستان

محتوای آزمون عبارت است از:

– پرسش‌های عمومی (انگیزه، توانایی رفتار حرفه‌ای، موضوعات اجتماعی-پزشکی)
– پرسش‌ها برای بررسی دانش در 2 از 4 موضوع زیر:
زیست‌شناسی – 4 پرسش / شیمی – 4 پرسش / فیزیک – 4 پرسش / ریاضی – 4 پرسش

– پرسش‌های عمومی (انگیزه، توانایی رفتار حرفه‌ای، موضوعات اجتماعی-پزشکی)
– پرسش‌ها برای بررسی دانش در 1 از 4 موضوع زیر:
زیست‌شناسی – 5 پرسش / شیمی – 5 پرسش / فیزیک – 5 پرسش / ریاضی – 5 پرسش

دانشگاه پزشکی لودز لهستان The Medical University of Łódź (MUL)
دانشگاه پزشکی لودز لهستان The Medical University of Łódź (MUL)

دانشگاه پزشکی لودز لهستان The Medical University of Łódź (MUL)

دانشگاه پزشکی لودز (MUL) یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های پزشکی عمومی در لهستان است. مأموریت اصلی آن به شرح زیر است:
– آموزش دانشجویان در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری و رشته‌های مرتبط با پزشکی
– آموزش کادر تحقیقاتی (در برنامه‌های دکتری)
– انجام تحقیقات و فعالیت‌های علمی
– توسعه برنامه‌های پساکارشناسی.

آموزش پزشکی به زبان انگلیسی در سال 2003/2004 آغاز شد. در حال حاضر بیش از 770 دانشجوی خارجی از کشورهای مختلف در برنامه‌های پزشکی ۶ ساله، پزشکی پیشرفته و دندانپزشکی ۵ ساله شرکت می‌کنند و بیش از 450 نفر از آنان فارغ‌التحصیل شده‌اند. علاوه بر این، دانشجویان بین‌المللی می‌توانند در برنامه‌های دکتری مختلف شرکت کنند.

شهر لودز لهستان و دانشگاه پزشکی The Medical University of Łódź (MUL)

شهر لودز سومین شهر بزرگ لهستان است. واقع در بخش مرکزی کشور (تقریباً 135 کیلومتر جنوب غرب ورشو) و جمعیتی حدود 750,000 نفر دارد. لودز مرکز رونق حیات علمی است. در حال حاضر لودز سه دانشگاه دولتی اصلی، شش مؤسسه آموزش عالی با بیش از نصف قرن فعالیت و چندین مدرسه کوچک‌تر آموزش عالی را می‌پذیرد.
لودز برای…
… میزبانی دانشجویان از سراسر جهان در اندراز دانشگاه‌های متعدد است و به همین دلیل به عنوان “شهر دوستانه دانشجو” شناخته می‌شود.
… میزبانی جشنواره‌های جهانی معروف است: جشنواره بین‌المللی عکاسی، جشنواره نوری – جشنواره هنر حرکتی نور، جشنواره طراحی لودز.
… یکی از سبز‌ترین شهرهای لهستان (بیش از 40 پارک و میدان تفریحی).
… “مانوفاکتورا” – بزرگ‌ترین مرکز خرید و تفریح در شرق اروپا که در مجتمع کارخانه‌های سابق واقع شده است.
… خیابان پیوترکوفسکا – بلندترین پیاده‌رو در لهستان.
… و بسیاری موارد دیگر!

چرا تحصیل در دانشگاه لودز در لهستان؟

آموزش پزشکی برتر – دانشکده پزشکی دانشگاه پزشکی لودز به عنوان بالاترین سطح تحقیقات علمی در لهستان توسط کمیته ارزیابی واحدهای علمی (رده A+) تایید شده است.
· 70 سال سابقه در آموزش پزشکی
· روش جدیدی برای تحصیل – مرکز شبیه‌سازی پزشکی – پزشکی قرن بیست و یکم در دسترس دست
· محیط چند فرهنگی – دانشجویان از 62 کشور مختلف
· کیفیت برتر آموزش در اروپا، مدرک‌دهی مدرن‌ترین مرکز آموزش دندانپزشکی
· دستیابی به دانش و تمرین با هزینه مناسب
· آموزش بالینی در 3 بیمارستان بالینی
· محیط دانشجویی با بیشترین انعام در قلب لهستان