آکادمی بین المللی دان
DAAN ACADEMY

کارشناسی روانشناسی به انگلیسی در دانشگاه نیکلاس کوزانوس ایتالیا

کارشناسی روانشناسی به انگلیسی در دانشگاه نیکلاس کوزانوس ایتالیا

فهرست موضوعات

دوره سه ساله علوم و تکنیک‌های روانشناسی در دانشگاه نیکلاس کوزانوس ایتالیا فرصتی برای بهبود مهارت‌های روش‌شناسی فراهم می‌کند تا امکان مطالعه فرآیندهای روانشناسی و علوم انسانی را فراهم کند. این دوره به صورت آنلاین و از طریق خدمات کمپس در محل حضوری دانشکده قابل دسترسی است.

کارشناسی در علوم و تکنیک‌های روانشناسی به زبان انگلیسی

مدرک کارشناسی رشته روانشناسی به منظور ارتقاء درک از تفکر و رفتار انسانی از طریق کاربرد روانشناسی در حوزه‌های مختلف طراحی شده است. فارغ‌التحصیلان می‌توانند تصمیم بگیرند که مسیر تحصیلی خود را با ثبت‌نام در یکی از دوره‌های کارشناسی ارشد ادامه دهند یا با ثبت‌نام در بخش B از ثبت‌نام روان‌شناسان (نظام روان‌شناسان) به صورت مستقل در زمینه‌های مختلف (موسسات مراقبتی بهداشتی یا شرکت‌ها) فعالیت کنند. به علاوه، آن‌ها می‌توانند با روان‌شناسان حرفه‌ای همکاری کنند که به نوبه‌ی خود در بخش A از همان ثبت‌نام ثبت‌نام کرده‌اند.

این دوره به دانشجوان این امکان را می‌دهد تا مهارت‌های حرفه‌ای و استراتژی‌های مداخله را که توسط انجمن علمی تصویب شده است، توسعه دهند. به ویژه فارغ‌التحصیلان باید:

– توانایی تجزیه و تحلیل موارد مختلف را از طریق یک رویکرد میان‌رشته‌ای داشته باشند و نظریه‌های فلسفی، آنتروپولوژیکی و جامعه‌شناختی را مقایسه کنند.
– روش‌های روان‌شناختی و علمی مناسب را بشناسند.
– داشته باشند مهارت‌های عملی و کاربردی در شاخه‌های توسعهیی، کاری، بالینی و اجتماعی روان‌شناسی.
– مهارت‌های حرفه‌ای را توسعه دهند (چگونه مصاحبه انجام دهند، آزمون‌ها را انجام دهند، گروه‌های کوچک را مدیریت کنند، گزارش‌های فنی تهیه کنند).
– توانایی پردازش داده و مدیریت اطلاعات را از طریق استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات داشته باشند.
– توانایی داشته باشند گزارش‌های فنی یا مقالات را در آمادگی برای پایان‌نامه نهایی تهیه کنند.

تحصیل آنلاین روانشناسی به زبان انگلیسی در ایتالیا

تحصیل آنلاین روانشناسی به زبان انگلیسی در ایتالیا

مدرک کارشناسی رشته روانشناسی (آنلاین) برای افرادی طراحی شده است که به دلیل فواصل جغرافیایی یا تعهدات حرفه‌ای نمی‌توانند در یک برنامه آموزشی سنتی حضور داشته باشند، در نظر گرفته شده است.

از طریق پلتفرم آموزشی آنلاین Unicusano، امکان دارد کلاس‌های دوره روانشناسی را آنلاین حضور داشته باشید، از وسایل ذخیره‌سازی کامپیوتر در خانه برای مطالعه استفاده کنید، به تناوب خودتان مطالعه کنید و آزمون را در نزدیک‌ترین مرکز آزمون انجام دهید. به لطف کیفیت آموزش و تعداد بزرگی از مراکز مجاز برای آزمون در سراسر ایتالیا، Unicusano امروزه بهترین گزینه برای دانشجویانی است که مایل به کسب مدرک آنلاین در رشته روانشناسی هستند.

پروفایل‌های شغلی روانشناسی دانشگاه نیکلاس کوزانوس ایتالیا

پروفایل شغلی ممکن:

تکنسین‌های بازپس‌گردانی اجتماعی

دانشجوی کارشناسی رشته علوم و تکنیک‌های روانشناسی می‌توانند در سیاق‌های مختلف حرفه‌ای مرتبط با خدمات به افراد، گروه‌ها و جوامع، و همچنین سیاق‌های اجتماعی، سازمانی و شغلی فعالیت کنند، با اعمال توانایی‌های زیر:

– ارزیابی ویژگی‌های شناختی، احساسی و رفتاری افراد.
– تجزیه و تحلیل محیط‌های کاری (مدیریت منابع انسانی) و موقعیت‌های مرتبط با مدیریت منابع انسانی، انتصاب شغلی، تعریف نقش و استخدام کار (آموزش شغلی، مشاوره، طراحی حرفه).
– طراحی و اجرای ابزارهای کیفی و کمی جهت توصیف، ارزیابی و تغییر روابط فردی و فرآیندهای روان-اجتماعی مرتبط با گروه‌ها، سازمان‌ها و سیستم‌های اجتماعی.
– برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌ها جهت بهبود رفاه فردی و گروهی.
– تشخیص و بازتعریف پارامترهای اصلی عملکرد سازمان، و همچنین کمک به حل مسائل مرتبط با کیفیت روابط میان همکاران و زندگی شغلی در سازمان (به عنوان مثال، دشمنی، استقلال، عریانیت در یک طرف و تعارض، همکاری، ارتباط در طرف دیگر).

توانایی‌های به دست آمده پس از فارغ التحصیلی

دانشجوی کارشناسی رشته علوم و تکنیک‌های روانشناسی می‌تواند در سیاق‌های مختلف حرفه‌ای مرتبط با خدمات به افراد، گروه‌ها و جوامع، و همچنین سیاق‌های اجتماعی، سازمانی و شغلی فعالیت کند، با اعمال توانایی‌های زیر:

– اداره آزمون‌ها (غیرتشخیصی) و ابزارهای استاندارد دیگر.
– اجرای پروتکل‌ها برای استخدام و ارتقاء منابع انسانی و هدایت حرفه‌ای.
– اجرای مصاحبه‌ها و مشاهده به وسیله ابزارهای کیفی و کمی.
– نظارت و ارزیابی مداخلات حرفه‌ای (ترویج، توسعه، بازپس‌گردانی، هدایت و پیشگیری).
– مشارکت در ساخت، تطبیق و استانداردسازی ابزارهای تحقیق روانشناسی.
– فعالیت‌های مرتبط با فرآیند تحقیق روانشناسی، مانند جمع‌آوری اطلاعات، تحلیل داده‌های آماری و مدیریت داده‌های روانشناسی.

علاوه بر این، دانشجوی کارشناسی می‌تواند در سیاق‌های نهادی عمومی و خصوصی و بخش سوم مانند انجمن‌های داوطلبانه، تعاونی‌های اجتماعی و غیره فعالیت کند.

آینده شغلی

دانشجوی کارشناسی رشته علوم و تکنیک‌های روانشناسی می‌تواند در نقش‌هایی که مدیریت مداخلات را در زمینه‌های زیر می‌طلبند، فعالیت کند:

– خدمات روان‌شناسی، نوروپسیکیاتری توسعه محور و کودکانه، دپارتمان سلامت روانی و دپارتمان کودکان.
– ارزیابی کارکنان و عملکرد آن‌ها، به ویژه ارتباطات آن با استخدام، هدایت نقش، توسعه سازمانی.
– خدمات مشاوره به نوجوانان، خانواده‌ها و خانواده‌های تک‌والد.
– مداخلات مذاکرهایی با هدف مدیریت تعارض بین افراد و گروه‌ها، به منظور ترویج همکاری و ادغام.
– جوانان در معرض خطر و نظارت نوجوانی، مراقبت در موسسات اقامتی، خدمات اجتماعی خصوصی و ساختارهای خانواده در معرض خطر، زندان‌ها و غیره.

همچنین، دانشجوی کارشناسی فرصت دارد برنامه کارشناسی رشته روانشناسی پساکارشناسی را برای توسعه و تکمیل بیشتر پروفایل حرفه‌ای به عنوان یک روان‌شناس برگزیند.

مدرک کارشناسی رشته علوم و تکنیک‌های روانشناسی دانشجویان را برای شغل‌های زیر آماده می‌کند (داده‌های ISTAT):

– تکنسین‌های بازپس‌گردانی اجتماعی و ادغام اجتماعی (3.4.5.2.0).

شرایط پذیرش کارشناسی روانشناسی به انگلیسی در دانشگاه نیکلاس کوزانوس ایتالیا

یا هر مدرک معادل (دیپلم) کسب شده در یک کشور خارجی باشد. میزان واحد آموزشی مورد نیاز برای پذیرش در دوره تحصیلی توسط قوانین ایتالیایی موجود تعیین می‌شود. هیأت علمی، با رعایت مقررات دانشگاه و قوانین ایتالیایی جاری، باید در مورد معادل مدارک خارجی تصمیم بگیرد.

طبق مقررات جاری ایتالیا، متقاضیان سال اول باید یک آزمون برای ارزیابی دانش خود در سه حوزه زیر را انجام دهند:

ریاضیات
فیزیک
شیمی
زیست‌شناسی
اجتماعی-آنتروپولوژی و اپیستمولوژی

مهارت‌های اضافی مانند استدلال منطقی، عددی و واژگانی نیز در فرآیند تصمیم‌گیری در مورد پذیرش ارزیابی می‌شوند. اگر متقاضی نمره ناکافی کسب کند، برای پذیرش در دانشگاه باید دوره‌های پیش‌آموزی اجباری خاصی را حضوری بگذراند.

منبع: Bachelor’s degree in Psychological Sciences and Techniques (L-24) – Unicusano

به این مطلب امتیاز دهید
5/5
مشاوره تحصیلی

با پر کردن فرم مشاوره تحصیلی، راهی جدید برای شروع مسیر شغلی و تحصیلی خود پیدا کنید و به آرزوهای تحصیلی و شغلی خود نزدیک شوید. پس از پر کردن فرم، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت و به شما در رسیدن به اهداف تحصیلی و شغلی خود کمک خواهند کرد. برای شروع این مسیر، فرم مشاوره تحصیلی را همین الان پر کنید.