آکادمی بین المللی دان
DAAN ACADEMY

نرم افزار، اپلیکیشن آزمون تولک TOLC APP

دانش‌پذیران آکادمی دان یک قدم از شما جلوتر هستند.

به جمع صدها دانش‌پذیر آکادمی دان بپیوندید.

راهنمای استفاده از نرم افزار و اپلیکیشن

1-نرم افزار، اپلیکیشن آزمون تولک TOLC APP را دانلود کنید:

دانلود نسخه ویندوز

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه MAC

دانلود نسخه IOS (بزودی)

2: کد دسترسی دوره را در ایمیل خود دریافت کنید و در نرم‌افزار کپی کنید.

دریافت کد دسترسی برنزی، نقره ای و طلایی با یک پیامک (SMS) یا تماس :09211121307 تمام ساعات از هر روز هفته

کدهای دسترسی رایگان:

جامع ترین دوره های آمادگی آزمون TOLC & TIL

پیش‌نیازها:

IMG-20200929-WA0001

مشاور و برنامه‌ریز :
جناب آقای شربتی

Screenshot 2024-03-19 125235

مدرس:
سرکار خانم عامری

زمان مشاوره و پشتیبانی

شماره تماس های پشتیبانی

نرم افزار، اپلیکیشن آزمون تولک TOLC APP

نرم افزار آزمون تولک TOLC Windows & MAC

نرم افزار آزمون تولک TOLC را برای ویندوز و مک میتوانید از همین صفحه دانلود کنید. پس از دانلود نرم افزار میتوانید باید یک کد دسترسی در این نرم افزار وارد کنید و به آموزش های تولک دسترسی همیشگی داشته باشید. 
کد های دسترسی در قالب مجموعه های آموزشی برنزی، نقره ای و طلایی در دسترس هستند. شما همچنین میتوانید بر اساس نیاز خود یک کد دسترسی اختصاصی برای خود بصورت سفارشی تهیه کنید. 

عموما تهیه کدهای دسترسی تا دو دقیقه زمان میبرد و به آدرس ایمیل شما یا تلفن همراه شما ارشال خواهد شد. همچنین شما میتوانید کدهای دسترسی خود را به مجموعه های آموزشی دیگر ارتقا دهید و فقط تفاوت هزینه ها را پرداخت کنید.

اپلیکیشن آزمون تولک TOLC APP برای اندروید

اپلیکیشن آزمون تولک APP برای اندروید در این صفحه برای دانلود درنظر گرفته شده است. این اپلیکیشن برای گوشی های موبایل و تبلت در نظر گرفته شده است. شما میتوانید این اپلیکیشن آزمون تولک APP برای اندروید را در تلوزیون هوشمند خود هم استفاده گنید. البته تلوزیون اندروید شما باید از قابلیت نصب APP در فلش برخوردار باشد. پس از دریافت و دانلود اپ میتوانید کد دسترسی برنزی، نقره ای یا طلایی خود را از آکادمی دان سفارش دهید و در اپلیکیشن فعال کنید. برای دریافت و تهیه کد دسترسی خود همین حالا با آکادمی دان تماس بگیرید و یک قدم به قبولی در آزمون نزدیکتر شوید.

اپلیکیشن آزمون تولک TOLC APP برای اپل IOS ( بزودی )

اپ آزمون تولک APP برای اپل IOS بصورت رایگان برای دانلود در این صفحه گذاشته شده است. این اپلیکیشن آزمون تولک برای گوشی های موبایل و تبلت های ساخت شرکت اپل با سیستم عامل IOS است. پس از دانلود اپ آزمون تولک APP برای اپل IOS کد دسترسی مجموعه مورد نیاز خود را از آکادمی دان بخواهید و در اپلیکیشن فعال سازی کنید.

شما پس از یادگیری مجموعه برنزی یا نقره ای میتوانید کد دسترسی خود را با پرداخت تفاوت آن به مجموعه طلایی ارتقا دهید. همین حالا میتوانید با یک تماس یا پیامک کد دسترسی مورد نیاز خود را از مشاورین آکادمی دان دریافت کنید و در اپلیکیشن استفاده کنید.

APP تولک برای گوشی های اپل بزودی ارائه میشوند. تا زمان آماده شدن اپلیکیشن IOS شما میتوانید از کد های دسترسی بر روی نرم افزار لپتاپ یا کامپیوتر خود استفاده کنید.