1250 Reviews
5/5

دوره آیمت دوره آزمون آیمت آمادگی آزمون IMAT

آزمون آیمت و دوره آزمون IMAT آزمون International Medical Admissions Test یک آزمون استاندارد بین‌المللی است که برای ورود به برخی دانشگاه‌های پزشکی در ایتالیا، به ویژه برای دانشجویان بین‌المللی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

هدف اصلی آزمون آیمت، انتخاب دانشجویان برای ورود به رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و جراحی در دانشگاه‌های ایتالیا است. این آزمون به دانشجویان اجازه می‌دهد توانایی‌های عمومی و علمی خود را در حوزه‌هایی مانند بیولوژی، شیمی، فیزیک و منطق استدلال نشان دهند.

نتایج آزمون IMAT برای دانشجویان بین‌المللی برای ورود به دانشگاه‌های پزشکی در ایتالیا بسیار مهم است و می‌تواند تعیین کنندهٔ پذیرش آنها در دانشگاه باشد.

دوره آزمون آیمت آکادمی دان ...

uo-brain_1

بیش از 100 ساعت آموزش آزمون IMAT

جلسات آموزشی برای تمام بخش های آزمون آیمت شامل دروس پایه و دروس مهارتی

uo-clock

تحلیل آزمون های گذشته

تحلیل راه حل ها برای تمامی سوالات گذشته آزمون IMAT به تفکیک موضوع

uo-muscule_2

کتاب‌های آمادگی آزمون آیمت

دسترسی به جزوات کامل آزمون آیمت، بیش از 500 نمونه سوال و متریال آموزشی بیشتر

مشخصات دوره آیمت

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با آکادمی بین المللی دان تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید.

هزینه دوره آزمون آیمت آزمونIMAT

جزئیات دوره آیمت آزمونIMAT

5 ماه آموزش آنلاین

روزهای پنجشنبه و جمعه

آزمون شبیه سازی شده

هر هفته یک آزمون شبیه سازی شده

برنامه مطالعاتی و تمرین

برنامه های مطالعاتی و تمرین های روزانه

آزمون آیمت دوره IMAT

آمادگی برای آزمون آیمت و دوره IMAT

آمادگی برای آزمون آیمت ممکن است بسیار سخت باشد. شاید شما هزاران تست را پاسخ داده‌اید، چندین کتاب خریده‌اید و آموزش های ویدئویی آنلاین مشاهده کرده باشید – اما هنوز با مشکل زمان‌بندی دست و پنجه نرم می‌کنید. نگران نباشید – با دوره آنلاین IMAT آکادمی دان، می‌توانید تکنیک خود را برای هر بخش آزمون بهبود بخشید و راهکارهای منحصر به فرد صرفه‌جویی در زمان را برای پیشرفت سریعتر آموزش ببینید.

برای دانشجویانی که پیشینه‌ای در زمینه تفکر انتقادی Critical Thinking ندارند، این بخش می‌تواند گیج‌کننده باشد. نگران نباشید، ما این ماژول را برای کمک به شما در موفقیت و دستیابی به نتیجه‌های عالی طراحی کرده‌ایم.

جلسه 1: معرفی

دراین جلسه، درس تفکر نقادانه یا تفکر بحرانی Critical Thinking به صورت کلی توضیح داده میشود، همچنین نمونه سوالات سال های گذشته نیز تحلیل و بررسی می شوند.

جلسه ۲ نتیجه‌گیری‌ها: تئوری

در اینجا به سؤالات نتیجه‌گیری آسان پرداخته می‌شود. ما در مورد مفاد این سؤالات بحث خواهیم کرد و با هم تمرینی را انجام خواهیم داد.

درس ۳ نتیجه‌گیری‌ها: سؤال‌ها

امیدواریم تا این لحظه نظریه را درک کرده باشید و اکنون آن را برای آزمایش استفاده کنید تا به ما نشان دهید که مسلط هستید! اگر دچار مشکل شدید، به عمق موضوع خواهیم پرداخت و به نظریه بیشتری خواهیم پرداخت.

درس ۴ فرضیات: تئوری

در این آموزش، به سؤالات فرضیات دشوار پرداخته می‌شود و روش‌های مختلفی برای صرفه‌جویی در زمان و بازدهی تاثیرگذار مورد بحث قرار می‌گیرد.

درس ۵ فرضیات: سؤال‌ها

برای اطمینان صد در صد از اینکه مطالب را درک کرده اید، چند سؤال برای شما طرح کرده و اطمینان حاصل خواهیم کرد که شما مفاهیمی که به شما آموزش داده‌ایم را به طور کامل درک کرده‌اید.

درس ۶ نقایص: تئوری

سؤالات نقایص اغلب دانش‌آموزان IMAT را گیج می‌کنند. ما به شما یاد خواهیم داد چگونه آنها را شناسایی کنید و در مدت زمان محدود به خوبی به آنها پاسخ دهید.

درس ۷ نقایص: سؤال‌ها

سپس شما از دانشی که از آموزش قبلی کسب کرده‌اید استفاده خواهید کرد و با اطمینان خواهید دانست که چگونه به سؤالات استدلال مکانی پاسخ دهید.

درس ۸ شواهد: تئوری

در اینجا، به شما یاد خواهیم داد که چگونه روش‌های تفکر بحرانی خود را بر روی سؤالات دشوار و طولانی در IMAT، یعنی سؤالات شواهد، اعمال کنید.

درس ۹ شواهد: سؤال‌ها

درس ۹ شواهد: سؤال‌ها در این آموزش IMAT، نظریه شواهد را در عمل به کار می‌گیریم و به شما اجازه می‌دهیم نمونه‌های سؤالاتی را که با آنها دست و پنجه نرم می‌کنید به همراه خود آورید.

درس ۱۰ استنتاجات: تئوری

در این آموزش، به شما یاد می‌دهیم که چگونه با موفقیت با متون پیچیده‌تر که در آنها باید استنتاج‌ها را برداشت کنید، برخوردکنید و به جای برداشت اطلاعات به سرعت چگونه باید به تأمل و تفکر عمیق روی بیاورید.

درس 11 استنباط: سوالات

در این درس، سوالات IMAT را که شما را با این نوع سوالات مواجه می کنند، بررسی خواهیم کرد و یک استراتژی کاربردی برای شما ارائه خواهیم داد.

درس 12 اصول: تئوری

ما اصول استدلال را به کار خواهیم برد و به بررسی اینکه چگونه سوالات مرتبط با اصول در آزمون IMAT به وجود می آیند و به شما در توسعه تکنیک های موثر کمک خواهیم کرد.

درس 13 اصول: سوالات

شما تا اینجا شناخت خوبی به این بخش پیدا کرده اید و سخت ترین سوالات را در این مرحله با هم بررسی می کنیم.

درس 14 موازی: تئوری

ما همه سوالات این بخش را که آزمون های گذشته طرح شده اند جمع آوری کرده‌ایم و می‌توانیم از این اطلاعات برای مواجهه با این نوع سوالات در IMAT استفاده کنیم!

درس 15 موازی: سوالات

در این جلسه پیجیده ترین سوالات سال های گذشته مورد بررسی و تحلیل قرار میکیرند و تیوری های آموزش داده شده، در حل مسئله استفاده میشوند.

ما به صورت سیستماتیک با بخش های مختلف مبحث حل مسئله یا Problem Solving مواجه می‌شویم. در این بخش شما با مسیرهای کوتاه برای صرفه جویی در زمان آزمون آشنا میشوید و تمام جزئیات این مبحث را یاد میگیرید.

جلسه 1: معرفی

در این بخش شما با انواع مختلف سوالات و بخش های مختلف مبحث حل مسئله آشنا میشوید و بررسی میکنیم که در آزمون های گذشته چه نوع سوالاتی بیشتر مورد استفاده قرار شده اند.

درس 2 تاریخ و زمان: تئوری

سوالات مبحث تاریخ و زمان شامل دانستن تعداد دقایق در یک سال، ثانیه در یک هفته و غیره هستند! ما به شما در به خاطر سپردن اطلاعات مهمی که زندگی شما را آسان‌تر میکند کمک می‌کنیم.

درس ۳ تاریخ و زمان: سؤال‌ها

در این درس تئوری یاد گرفته شده را در حل سوالات استفاده میکنیم و با حل نمونه سوالات بصورت تعاملی برای این بخش آمادگی کامل را کسب میکنیم.

کدهای پین (کد دسترسی): تئوری

این سوالات هر سال برای شما پیش می‌آیند! ما به شما رازهای پنهان را نشان خواهیم داد که به شما در پاسخ به سوالات بخش 1 حل مسئله کمک می‌کند و شما را به یک شخصیت معروف مثل شرلوک هلمز تبدیل خواهیم کرد!

درس 5 کدهای پین (کد دسترسی): سوالات

ما تئوری این بخش را با حل نمونه سوالات سال های گذشته به صورت کاربردی در این جلسه به شما آموزش خواهیم داد.

درس 6 سرعت، فاصله و زمان...

سرعت، فاصله و زمان یک بخش مهم از آزمون است که برای آزمایش استعداد ریاضی شما بکار می‌رود. ما به شما کمک می‌کنیم تا درک کنید چگونه واحدها را تبدیل کنید و به سوالات پاسخ دهید.

جلسه 7: سرعت، فاصله و زمان: سوالات

تا اینجا حتما تسلط نسبی به مباحث دو بخش اول دوره آزمون آیمت IMAT پیدا کرده اید. پس برای حل کردن دشوارترین نمونه سوالات آماده باشید.

درس 8 داده های جدولی: تئوری

سوالات IMAT اغلب شما را با داده هایی در جداول پیچیده مواجه می کند، بنابراین ما استراتژی را برای شما طراحی می کنیم و به شما اجازه می دهیم که مشکلات رایجی که دانشجوها با آنها مواجه هستند را ببینید.

درس 9 داده های جدولی: سوالات

اکنون ما به سوالات IMAT خواهیم پرداخت که شما را با این مبحث مواجه می کند و یک استراتژی برای شما ارائه خواهیم داد که میتواند بهترین کمک برای شما باشد.

درس 10 مهارت های محاسباتی

ما به بهبود استدلال ریاضی شما کمک می کنیم و به شما کمک می کنیم تا با یک فرمت قابل درک پاسخ این سوالات را پیدا کنید.

درس 11 استنباط: سوالات

در این آموزش دوره آیمت IMAT، تئوری استدلال ریاضی را در عمل اجرا می کنیم و به شما آموزش می دهیم چگونه نمونه هایی از سوالاتی که با آنها دست و پنجه نرم می کنید را به سادگی حل کنید.

درس 12 استدلال مکانی

سوالات استدلال جغرافیایی تقریباً در آزمون IMAT حتماً پیش می آید! ما به شما یک روش منحصر به فرد و بسیار سریع برای سوالاتی که شامل شکل‌های 2-بعدی و 3-بعدی هستند، آموزش می دهیم.

درس 13 استدلال مکانی

در این جلسه شما دانشی که از آموزش قبلی کسب کرده‌اید را به کار خواهید برد و اعتماد به نفس برای رویارویی با سوالات مبحث استدلال جغراقیایی پیدا خواهید کرد.

درس 14 مکعب ها: تئوری

در اینجا یکی از موثرترین تکنیک های استدلال مسئله ما را معرفی می کنیم - پاسخ به سوالات مربوط به مکعب. در صورتی که شما هم مانند بسیاری از دانشجویان در این بخش دچار مشکل هستید از تکنیک هایی که به شما آموزش میدهیم استفاده کنید.

درس 14 مکعب ها: تئوری

در اینجا یکی از موثرترین تکنیک های استدلال مسئله ما را معرفی می کنیم - پاسخ به سوالات مربوط به مکعب. در صورتی که شما هم مانند بسیاری از دانشجویان در این بخش دچار مشکل هستید از تکنیک هایی که به شما آموزش میدهیم استفاده کنید.

درس 16 داده های گرافیکی: تئوری

به خاطر سپردن اصول داده های گرافیکی میتواند بسیار چالش برانگیز باشد، ما به شما یک روش آموزش می دهیم که می توانید آن را برای تمامی سوالات این بخش در دوره آمادگی IMAT اعمال کنید.

درس 17 داده های گرافیکی: سوالات

امیدواریم تاکنون تئوری Graphical Data را فهمیده باشید . در این جلسه این مبحث را با حل پرکاربردترین نمونه سوالات قابل درک میکنیم.

درس 18 تحلیل داده ها: تئوری

در حال حاضر به پایان این بخش می رسیم، و آخرین عنصر دوره را که به نظر ما برای موفقیت ضروری است، پوشش می دهیم.

درس 19: تحلیل داده ها: سوالات

برای اطمینان از اعتماد به نفس شما به 100٪، چند سوال برای اطمینان از اینکه مطالبی که به شما آموزش داده‌ایم را کاملاً فهمیده‌اید، برای شما حل خواهیم کرد.

ما از طریق آموزش‌های تعاملی و عملی، مباحث کلیدی آزمون IMAT (آزمون ورودی پزشکی بین‌المللی) در زمینه‌های زیست‌شناسی و شیمی را آموزش می‌دهیم.

جلسه اول: Inheritance & Genes

در این بخش از آموزش زیست‌شناسی IMAT، موضوع "ارث و ژن‌ها" را شامل تئوری و سوالات عملی IMAT خواهیم پرداخت.

جلسه دوم: Homeostasis

در این بخش از آموزش زیست‌شناسی IMAT، موضوع "همواستاسیس" را شامل تئوری و سوالات عملی IMAT خواهیم پرداخت.

جلسه سوم: Digestion

در این بخش از آموزش زیست‌شناسی، به موضوع "هضم" را شامل تئوری و سوالات عملی خواهیم پرداخت.

جلسه ۴: Respiration

در این بخش از آموزش زیست‌شناسی آزمون آیمت، به موضوع "تنفس" را شامل تئوری و سوالات عملی خواهیم پرداخت.

جلسه ۵: Nervous System

در این بخش از آموزش زیست‌شناسی، به موضوع "سیستم عصبی" شامل تئوری و سوالات عملی خواهیم پرداخت.

درس 6: Inheritance and Environment

در این بخش از آموزش زیست‌شناسی IMAT، به موضوع "انتخاب طبیعی" که شامل تئوری و سوالات عملی است خواهیم پرداخت.

جلسه 7: Genetic Engineering

ژنتیک مهندسی (Genetic Engineering) به مجموعهٔ فنون و روش‌هایی گفته می‌شود که برای تغییر و تلاش بر تغییر ژن‌ها و ماده ژنتیکی در سازمان‌های زنده، از جمله میکروارگانیسم‌ها، گیاهان و جانوران استفاده می‌شود. در این جلسه بصورت تئوری و حل سوالات آموزش داده میشود.

درس 8: Cell Structure

ساختار سلولی (Cell Structure) شامل تمامی اجزای سلولی است که هر سلول را تشکیل می‌دهند. سلول، واحد عمده‌ای در ساختار زیستی بوده و از اجزای مختلفی تشکیل شده است که هر کدام دارای وظایف و نقش‌های خاصی در عملکرد سلولی هستند. به طور کلی، سلول شامل سه بخش اصلی است: غشا سلولی، سیتوپلاسم و هسته.

درس 9 :Cell Division

تقسیم سلولی (Cell Division) فرآیندی است که در آن یک سلول والد به دو سلول دختر تقسیم می‌شود. فرآیند تقسیم سلولی دو نوع اصلی دارد: تقسیم سلولی میتوزی (Mitosis) و تقسیم سلولی میوزی (Meiosis). این جلسه شامل تئوری و حل سوالات است.

درس 10: Heart and Circulation

قلب و سیستم گردش خون یکی از سیستم‌های مهم در بدن انسان است که وظیفه‌ای حیاتی در انتقال خون و تأمین اکسیژن و مواد غذایی به اندام‌ها و بازگشت مواد زائد و دی‌اکسید کربن را دارا می‌باشد. این سیستم شامل قلب، رگ‌ها (عروق)، و عروق خونی است. در این جلسه در قالب تئوری و حل نمونه سوالات آموزش داده میشود.

درس 11: Atomic Structure

ساختار اتمی درس شیمی مربوط به قسمت‌های تشکیل‌دهنده اتم است. اتم، واحد اساسی ماده است و شامل سه ذره‌ی بنیادی است: پروتون، نوترون و الکترون. ساختار اتمی شامل مرکز هسته‌ای و پوسته الکترونی است. در این جلسه بصورت تئوری و حل نمونه سوالات آموزش داده میشود.

درس 12: Reacting Masses

در شیمی، جرم‌های واکنشگر به مقادیر جرمی اشاره دارد که در یک واکنش شیمیایی درگیر هستند. وقتی دو یا چند ماده در یک واکنش شیمیایی با یکدیگر واکنش می‌کنند، جرم هر واکنشگر ممکن است تغییر کند و مواد جدید (محصولات) به وجود می‌آیند. آموزش این مبحث بصورت تئوری و حل نمونه سوالات است.

درس 13: Relative Atomic Mass

جرم اتمی نسبی (Relative Atomic Mass) یک مفهوم در شیمی است که به معنای جرم یک اتم نسبت به جرم یک اتم کربن-۱۲ می‌باشد. این مفهوم به عنوان یک واحد برای اندازه‌گیری جرم اتمی عناصر شناخته شده استفاده می‌شود. در این جلسه بصورت تئوری و حل نمونه سوالات با این مبحث آشنا میشوید.

درس 14: Calculations: % Yield

در شیمی، درصد بازده (Percentage Yield) میزان محصول مطلوبی که در یک واکنش شیمیایی تولید می‌شود را نسبت به مقدار محصول مورد انتظار به نسبت می‌دهد. این مقدار به صورت درصد بیان می‌شود و نشان می‌دهد چه قدر از مقدار محصول مورد انتظار در واقع تولید می‌شود.

درس15: Structure and Bonding

در شیمی، ساختار و پیوند‌بندی به توصیف نحوه ترتیب و اتصال اتم‌ها در یک مولکول یا ترکیب شیمیایی اشاره دارد. ساختار و پیوند‌بندی بر اساس نظریه الکترونیک و نظریه میدان مولکولی بررسی می‌شود. در این جلسه دوره IMAT بصورت تئوری و حل نمونه سوالات آموزش داده میشود.

درس 16 : Balancing Equations

در شیمی، تعادل معادلات به مرحله‌ای از حل مسئله شیمیایی اشاره دارد که در آن تعداد اتم‌ها و بارهای الکتریکی در سمت چپ و راست یک معادله شیمیایی برابر می‌شوند. تعادل معادلات شیمیایی ضروری است زیرا نشان می‌دهد که مقدار جمعی اتم‌ها و بارهای الکتریکی در هر طرف معادله برابر است و قوانین حفظ جرم و بار الکتریکی را رعایت می‌کند. در این جلسه بصورت تئوری و حل سوالات آموزش داده می شود.

درس 17 : Separation Techniques

تکنیک‌های جداسازی به مجموعه‌ای از روش‌ها و فرآیندهایی در شیمی اطلاق می‌شود که برای جداسازی و استخراج ترکیبات مختلف از مخلوط‌های شیمیایی استفاده می‌شوند. این تکنیک‌ها بر اساس خواص فیزیکی و شیمیایی مواد، مانند جرم، حلالیت، حالت فیزیکی، انحلال‌پذیری و نقطه جوش استوار هستند. دراین جلسه از دوره آیمت تکنیک‌های جداسازی را به شما آموزش می‌دهیم و نمونه سوالات این مبحث را با هم حل میکنیم.

ما از طریق آموزش‌های تعاملی و عملی، مباحث کلیدی آزمون IMAT (آزمون ورودی پزشکی بین‌المللی) در زمینه‌های ریاضیات و فیزیک را پوشش می‌دهیم.

جلسه اول: Dynamics

در دینامیک، به بررسی واکنش جسم به نیروها، تغییر سرعت و حرکت آن، قوانین نیوتن، قانون حفظ جرم و مفهوم‌هایی مانند نیرو، شتاب، تکانه و انرژی می‌پردازند. در این جلسه بصورت تئوری و حل سوالات بر این مبحث آزمون آیمت میپردازیم.

جلسه دوم: Waves

امواج در فیزیک به تحرکاتی موجی گفته می‌شود که در طول فضا و زمان منتشر می‌شوند. این تحرکات موجی می‌توانند در مختلف زمینه‌ها و محیط‌ها از جمله مکانیک، الکترومغناطیس، صوت و غیره رخ دهند. امواج در فیزیک به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند: امواج مکانیکی و امواج الکترومغناطیسی.

جلسه سوم: Kinematics

سینماتیک (Kinematics) به بررسی حرکت و وضعیت جسم‌ها بدون در نظر گرفتن علت یا نیروهایی که حرکت را تحریک می‌کنند، می‌پردازد. در واقع، سینماتیک به مطالعه پارامترهای هندسی حرکت مانند موقعیت، سرعت، شتاب و زمان مربوط به حرکت بدون توجه به نیروها و علل آن می‌پردازد. در این جلسه از دوره آماده سازی آزمون IMAT به آموزش تئوری و حل سوالات این بخش میپردازیم.

جلسه ۴: Electromagnetic Waves

امواج الکترومغناطیسی (Electromagnetic Waves) به تحرکات موجی از میدان‌های الکتریکی وامواج الکترومغناطیسی به تحرکات موجی از میدان‌های الکتریکی و مغناطیسی در فضا گفته می‌شود. این امواج بدون نیاز به وجود ماده متحرک در محیط، در فضا و در تمامی طول‌های موج قابل انتشار هستند. در این جلسه از دوره IMAT به آموزش تئوری و حل سوالات این بخش میپردازیم.

جلسه ۵: Electricity I: Charge

در این بخش از آموزش فیزیک، به موضوع "بار الکتریکی" شامل تئوری و سوالات عملی خواهیم پرداخت. بار الکتریکی به خاصیت بنیادی ذرات ماده که باعث ایجاد نیروهای الکتریکی می‌شود، گفته می‌شود.

درس 6: Electricity II: Circuits

مدارها (Circuits) به سیستم‌هایی گفته می‌شود که به وسیلهٔ آنها جریان الکتریکی می‌تواند در مسیری مشخص جریان یابد. مدارها شامل عناصر مختلفی مانند منابع برق، مقاومت‌ها، خازن‌ها، ای‌ان‌دی‌ها و سایر عناصر الکترونیکی است که با هم ترکیب شده و امکان انتقال برق را فراهم می‌کنند. در این جلسه بصورت تئوری و حل نمونه سوالات این مبحث را آموزش میدهیم.

جلسه 7: Electricity III: Power

قدرت (Power) در فیزیک به میزان انجام کار یا انتقال انرژی در واحد زمان اشاره دارد. در برق، قدرت به میزان توان الکتریکی که در یک مدار تولید، مصرف یا انتقال می‌شود، اشاره می‌کند. واحد قدرت وات (Watt) است که با علامت "W" نشان داده می‌شود. این درس را بصورت تئوری و با حل سوالات گذشته آزمون آیمت یاد میگیرید.

درس 8: Energy I: Work Done

در فیزیک، کار انجام شده (Work Done) به میزان انتقال انرژی از یک نقطه به نقطه دیگر در اثر اعمال نیرو بر جسمی میان دو نقطه اشاره دارد. واحد کار واط (Joule) است که با علامت "J" نشان داده می‌شود. در این جلسه با این مبث آشنا خواهید شد.

درس 9 :Energy II: KE & GPE

در فیزیک، دو نوع مهم از انرژی، انرژی جنبشی و انرژی پتانسیل هستند. در این جلسه از دوره IMAT این مبحث را بصورت تئوری و حل سوالات یاد میگیرید.

درس 10: Density

چگونگی تعریف چگالی در فیزیک را می توان به این صورت توضیح داد:در فیزیک، چگالی (Density) به معنای نسبت جرم یک جسم به حجم آن است. چگالی میزان تراکم جسم را نشان می‌دهد. آموزش تئوری و حل سوالات این مبحث در این جلسه انجام میشود.

درس 11: Radioactivity

پرتوزایی (Radioactivity) یا تابش‌پذیری، پدیده ای است که در طبیعت وجود دارد و در آن هسته‌های اتمی غیرپایدار، پرتوهای الکترومغناطیسی یا ذرات فراذره را به صورت پرتوهای تابشی (رادیواکتیو) منتشر می‌کنند. این پرتوها ممکن است شامل پرتوهای آلفا (α)، بتا (β) و گاما (γ) باشند که هر کدام خواص و ویژگی‌های متفاوتی دارند. در این جلسه با آموزش این مبحث در کنار شما هستیم.

درس 12: Algebra: Rearranging

در این بخش از آموزش ریاضیات IMAT به بحث پرسش‌های IMAT درباره تغییر مکان و ساده‌سازی فرمول‌های جبری می‌پردازیم.

درس 13: Algebra: Index laws

در این بخش از آموزش ریاضیات IMAT، به بحث درباره سوالات IMAT در مورد فرم استاندارد، قوانین نمایه و سایر مباحث مرتبط خواهیم پرداخت.

درس 14: Algebra: Inequalities

در این بخش از آموزش ریاضیات IMAT، به بحث درباره سوالات واقعی IMAT در مورد علامت‌های نامساوی و حل نامساوی‌ها به صورت جبری خواهیم پرداخت.

درس15: Algebra: Area & Length

در جبر، مفاهیم مربوط به محاسبه مساحت و طول شکل‌ها بررسی می‌شوند. در این بخش، معمولاً به محاسبه مساحت و طول اشیاء دوبعدی (مانند مستطیل، مثلث، دایره و ...) و همچنین طول خطوط مستقیم و منحنی‌ها پرداخته می‌شود.

درس 16 : Trigonometry

در این بخش از آموزش ریاضیات IMAT، به بحث درباره سوالات IMAT در مورد قضیه پیتاگوراس، توابع سینوس، کسینوس و تانژانت، کاربردهای سه‌بعدی و سایر مباحث مرتبط خواهیم پرداخت. در این جلسه بصورت تئوری و حل سوالات آموزش داده می شود.

درس 17 : Probabilities

در این بخش از آموزش ریاضیات IMAT، به بحث درباره سوالات IMAT در مورد برآورد فراوانی یک رویداد، احتمال دوتایی، رویدادهای متقابل و سایر مباحث مرتبط خواهیم پرداخت.

درس 17 : Ratios

در این بخش از آموزش ریاضیات IMAT، به بحث درباره سوالات IMAT در مورد ساده‌سازی و استفاده از نسبت‌ها در صحنه‌های مختلف خواهیم پرداخت.

شرایط پذیرش کلاس آمادگی و دوره آیمت IMAT

پیش‌نیاز زبان انگلیسی برای آزمون آیمت

پیش‌نیاز زبان انگلیسی برای این دوره آموزشی آزمون آیمت سطح زبان B1 معادل نمره 5 آزمون آیلتس می‌باشد.

  • جهت تعیین سطح رایگان از این بخش استفاده بفرمایید.
  • برای مشاوره آمادگی زبان انگلیسی با مشاوران ما تماس بگیرید.
آزمون تعیین سطح آیمت و شبیه سازی شده IMAT

Warning: Undefined array key "HTTP_SEC_FETCH_SITE" in /home/daanacad/public_html/wp-content/plugins/quiz-maker/includes/class-quiz-maker-iframe.php on line 71
24
imat exam

IMAT PLACEMENT TEST

فرم اطلاعات 

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

1. In some countries, prisoners may purchase books with the money they earn by working. Hence receiving gifts of books may discourage prisoners from undertaking paid work while in prison.

This work is important in building self-esteem and encouraging a work ethic among prisoners. In any case, prisoners have access to books through the prison library. Therefore, prisoners should not be allowed to receive parcels containing books from friends or relatives while they are serving their sentence.

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

2. Thousands of books and blogs – and quite a bit of legitimate science – sing the praises of
positivity. Optimistic, happy people tend to be healthier, more physically active and more
successful. They may even live longer. But as shown by research, positivity, when deployed at
the wrong time or in the wrong amount, can have negative effects. For example, when it comes
to waiting for the results of an exam or a job interview, ‘being prepared for the worst’ is shown to
be a better strategy for protecting ourselves than categorical optimism. When it comes to
health, negative thinking spurs people into seeking information and engaging in healthy
behaviour. Finally, relentlessly positive people may seem dismissive or insensitive to friends
who are having difficulties, seeming to make light of their problems.
Which one of the following best expresses the main conclusion of the above argument?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

3. A piece of paper is laid on a table in landscape orientation (i.e. the longer side running left to right
and the shorter side running top to bottom).
This piece of paper is then folded in half four times, alternately by moving the left hand side
across over the right hand side and folding, and by moving the top half down over the bottom
half and then folding. After each fold a dot is made with a pen in the centre of the face showing
on the table.
After the four folds and four dots, the paper is unfolded in the reverse sequence and is then
turned over so that the four dots are showing.
What is the pattern of the dots on the paper? (Dotted lines represent the fold marks)

 

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

4. As part of a maths project, a class of 30 children conduct a survey amongst themselves of how
many brothers and sisters they have. They each write their name in the appropriate space on
the chart below. No one in the class has a brother or sister who is also in the class.

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

5. 36% of the contents of a tin of sweets have been eaten. Today, 25% of the remaining sweets will
be eaten. The same number of sweets will be eaten on each of the following 2 days.
What % of its original contents will it then contain?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

6. LoCost sells three different types of washing powder: Zoom, Zap and Ownbrand. Zoom is a
double concentrate brand needing only half the amount of powder used by the other two brands.
Which one of the boxes of powder below represents best value for money?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

7. In 1938 the Dutch artist Piet Mondrian left Paris to escape the threat of German invasion and
went to live in London, where he painted what are now regarded as his best works. Mondrian
had the option of moving to a more rural area in England, but chose London because of his love
of the diverse and vibrant culture of big cities. This explains why London has more artists living
in it than any other city in England.
Which one of the following is an underlying assumption of the above passage?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

8. People who take their holidays in Las Vegas love to gamble. Gerry will be going to France for his holiday so he must not like gambling.

Which one of the following most closely parallels the reasoning used in the above argument?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

9. Jeff is looking to buy a new car. He will only be using it for commuting to his workplace for 1 year and will have a total annual mileage of 20000. He wants to buy the car which would make his total spend over the year, including the initial cost of the car, the lowest.

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

10. Although the idea of a driverless vehicle seems like the stuff of science fiction, we are moving very close to the reality of self-driving cars. But we are so engrossed in the technology that we are ignoring the legal implications – and legislating for new scenarios takes time. A whole new set of questions is raised by the development of these machines. One example is the question of who takes responsibility when an accident happens. Given that the vast majority of crashes are caused in part at least by human error, self-driving cars should have the capacity to save lives. But they will not be perfect. So if an accident happens, who is responsible? The owner of the car, or the manufacturer of the car? The car itself cannot be prosecuted or made to pay damages.

Which one of the following can be drawn as a conclusion from the above passage?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

11. Which one of the following was the first human to complete an orbit of the Earth in 1961?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

12. The name of the German mathematician Carl Friedrich Gauss is famously associated with

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

13. Which one of the following is NOT a principle of the sharing economy?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

14. Which one of the following is the director of the film Amarcord?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

15. Which of the following languages is not a member of the ‘Romance’ language family?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

16. Which one of the following pairs of currency/country is NOT correct?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

17. The Fields medal is a prestigious award in the field of

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

18. Which of these people did NOT win the Nobel Prize in Literature?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

19. Which of the following books was NOT written by Primo Levi?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

20. Which one of the following pairs of archipelago/country is NOT correct?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

21. Which of the following institutions of the Republic of Italy is democratically elected by direct universal suffrage?

دسته بندی: General Knowledge and Logical Reasoning

22. Which one of the following international organizations maintains a list of the World Heritage Sites of outstanding cultural or natural importance?

دسته بندی: Biology

23. Which of the following healthy cells contain circular DNA?

1 Escherichia coli

2 Saccharomyces cerevisiae (yeast)

3 human liver cell

دسته بندی: Biology

24. The structure of the amino acid asparagine is shown. In each image (V-Z) a part of the structure is enclosed by a line.

دسته بندی: Biology

25. The occurrence of which of the following could allow you to distinguish between the processes of DNA replication and transcription?

1 The breaking of hydrogen bonds.

2 The formation of hydrogen bonds.

3 The formation of phosphodiester bonds.

دسته بندی: Biology

26. Which one of the following will be caused by an appropriate stimulus of a rod cell in the retina of a healthy human eye?

دسته بندی: Biology

27. The diagram represents the fluid mosaic model of a cell membrane.

دسته بندی: Biology

28. The diagrams show animal cells from organisms that sexually reproduce. Each diagram shows a single cell containing chromosomes during cell division.

Which one of the following diagrams has a correct description for a cell from an organism with a haploid number of 4?

[Assume that the sex of the organism is inherited in the same way as in humans.]

دسته بندی: Biology

29. In 1981, an immature male finch (Geospiza conirostris) arrived on an island in the Galapagos.

This male finch was similar to finches of the species (G. fortis) living on the island.

However, G.conirostris was 70% larger than G. fortis and had a distinctly different song.

The diagram shows how, after observing further generations, a new species has evolved.

دسته بندی: Biology

30. A single base mutation occurs in a gene.

Which of the following is/are possible effects on the protein produced as a result of this mutation?

1 The protein has an altered tertiary structure.

2 The protein is shorter in length.

3 The protein is unchanged.

دسته بندی: Biology

31. Which one of the following is an example of catabolism in healthy human cells?

دسته بندی: Biology

32. The diagram shows how recombinant DNA can be used to make cotton plants produce an insect toxin. The insect toxin kills any insect that can damage the cotton crop.

دسته بندی: Biology

33. The heart of a developing human fetus normally has a hole in the septum. The septum separates the right atrium and the left atrium.

Which one of the statements about the circulation in the developing fetus with a hole in the septum is correct?

دسته بندی: Biology

34. Which of the following statements about bile in the digestive system are correct?

1 It emulsifies fat globules.

2 It dilutes the contents of the small intestine.

3 It lowers the activation energy of lipase.

4 It helps to reduce the acidity of the contents leaving the stomach.

دسته بندی: Biology

35. What is the correct order of the following events that occur immediately after acetylcholine binds to postsynaptic receptors of a muscle fiber, causing the muscle to contract?

1 Ca2+ ions diffuse into the sarcoplasm.

2 The muscle fibre membrane is depolarised.

3 The myosin binding site on the actin filament is uncovered.

دسته بندی: Biology

36. Which of the following is/are features of HIV?
1 It has a capsid.
2 It contains DNA.
3 It has ribosomes.

دسته بندی: Biology

37. Which one of the structures listed is NOT involved in the reabsorption of water in a healthy human?

دسته بندی: Biology

38. Which row shows three structures found in a healthy human male liver cell, in order of size from largest to smallest?

[Assume that there are no mutations in the cell.]

دسته بندی: Biology

39. Which of the following statements about healthy living organisms are correct?

1 They are made up of one or more cells.

2 They have DNA as the genetic material.

3 They use energy to stay alive when their surroundings change.

4 They undergo phases of growth.

دسته بندی: Biology

40. The diagrams show five different microscopic structures.

The structures are not drawn to the same scale.

Which of these structures is the smallest?

دسته بندی: Chemistry

41. What does the formula Br² represent?

دسته بندی: Chemistry

42. An atom has atomic number x and a mass number of 2x + 6 How many neutrons are in the nucleus of this atom?

دسته بندی: Chemistry

43. Which of the following is the equation for the reaction of magnesium with excess cold water?

دسته بندی: Chemistry

44. Which of the following substances has the weakest overall intermolecular forces?

[atomic numbers: H = 1; C = 6; N = 7; O = 8; F = 9]

دسته بندی: Chemistry

45. Sucrose, C12H22O11, is added to water at 20 °C until no more sucrose will dissolve.

Four statements are made about sucrose and the solution that is produced:

1 A saturated solution of sucrose is produced.

2 The freezing point of the solution is 0 °C.

3 Sucrose is a non-polar substance.

4 Sucrose is the solute.

Which two statements are correct?

دسته بندی: Chemistry

46. Which of the following pairs of molecules are structural isomers?

دسته بندی: Chemistry

47. P, Q and R represent substances involved in a gaseous reaction.

دسته بندی: Chemistry

48. Which of the following molecules has a permanent overall dipole moment?

[C is in Group IV; N and P are in Group V; O and S are in Group VI; F and Cl are in Group VII]

دسته بندی: Chemistry

49. Which of the following functional groups is present in cysteine?

دسته بندی: Chemistry

50. In which of the following pairs of species does the vanadium, V, have the same oxidation state?

دسته بندی: Chemistry

51. X and Y are acidic solutions.

X has a pH of 2 and Y has a pH of 4

Which of the following statements about the hydrogen ion concentrations of X and Y is correct?

دسته بندی: Chemistry

52. 40 cm³ of a solution of sodium hydroxide is exactly neutralised by 25 cm³ of 0.40 mol L¯¹ sulfuric acid.

دسته بندی: Physics and Mathematics

53. Which of the following is equal to

دسته بندی: Physics and Mathematics

54. What are the coordinates of the turning point of the graph of the quadratic equation

دسته بندی: Physics and Mathematics

55. A rocket is launched vertically from the surface of the Earth. As it leaves the launch pad, the total mass of the rocket and its contents is m. The gravitational field strength at the Earth’s surface is g. The rocket motor provides an upward vertical thrust T to the rocket.

What is the initial vertical acceleration of the rocket as it leaves the launch pad?

 

 

 

دسته بندی: Physics and Mathematics

56. Given that

what is the value of x?

دسته بندی: Physics and Mathematics

57. 39 male students and 36 female students were asked how many meals they had eaten in the school cafeteria during the first week of the term. The results are shown in the table:

What is the value of x ?

دسته بندی: Physics and Mathematics

58. A beaker contains 1000g of a liquid that is stirred at its boiling point. A 100W electric heater is completely immersed in the liquid. The heater provides the liquid with thermal energy, and 200g of the liquid changes to vapour in 1600s.

What is the specific latent heat of evaporation of the liquid?

[Assume that no thermal energy is transferred to or from the surroundings, and no vapour condenses.]

دسته بندی: Physics and Mathematics

59. The diagram represents a concave mirror, where F is the principal focus and f is the focal length.

The mirror is used to produce an image of an object.

Which of the following statements are correct?

[Assume the mirror is parabolic.]

1 Incident rays travelling parallel to the principal axis always pass through F after reflection.

2 Incident rays passing through F always travel parallel to the principal axis after reflection.

3 The image formed is always inverted.

4 The image formed is always real.

5 The image formed is always larger than the object.

دسته بندی: Physics and Mathematics

60. A boat crosses a river that has straight, parallel sides. In still water, the boat has a maximum speed of 4.0m /s at maximum power. The boat is aimed at a point directly across the river from its starting point. The river flows at a constant speed of 3.0m /s parallel to its sides.

What is the speed of the boat as measured by a person stationary on the bank, and what is the angle at which the boat travels, measured from a line at 90° to the bank?

[The boat travels at maximum power throughout its journey.]

امتیاز شما

0%

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی
نام / نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه

آمادگی برای آزمون آیمت

آماده سازی برای آزمون آیمت IMAT شامل سه بخش کلی است: بخش اول تدریس دروس پایه تجربی به زبان انگلیسی است که مفاهیم کلی دروس، اصطلاحات تخصصی به زبان انگلیسی و تئوری علوم تجربی تدریس می‌شود.

در بخش دوم  دوره پیش‌پزشکی IMAT آکادمی دان استدلال منطقی و دانش عمومی مورد هدف قرار داده می‌شود که بیشتر روی مهارت های فردی دانش‌پذیر تمرکز می‌شود و در نهایت بخش سوم که تمرکز بر روی مهارت های مدیریت آزمون است که و با برگزاری آزمون های شبیه سازی شده به صورت تجربی آموزش داده می‌شوند. این سه بخش با به‌کارگیری فرایند آموزش و یادگیری دانشجویان همراه با برنامه‌ریزی، آموزش گروهی، نظارت گروهی و ارزیابی استاندارد در مسیر آمادگی برای شرکت در آزمون ورودی پزشکی دانشگاه‌های انگلیسی زبان ایتالیا صورت می‌پذیرد.

هدف از شرکت در دوره پیش‌پزشکی آزمون آیمت، ارائه دانش و مهارت های لازم برای قبولی در آزمون بین المللی پذیرش پزشکی و دندان پزشکی است.

دوره آمادگی برای آزمون آیمت با هدف آماده سازی متقاضیان دانشگاه های انگلیسی زبان در تمامی رشته های گروه پزشکی برگزار می‌شود. عموما دانشپذیران این دوره داوطلب شرکت آزمون های ورودی داروسازی، پزشکی و دندان‌پزشکی ایتالیا و دیگر کشور ها هستند.

دوره آمادگی آزمون IMAT

کلاس های گروهی و دوره آمادگی آزمون آیمت IMAT دانش‌پذیران و متقاضیان بورسیه تحصیلی رشته های پزشکی، جراحی، دندانپزشکی و دندانسازی دانشگاه های انگلیسی زبان کشور ایتالیا آماده میکند. این آزمون سالانه در بیش از 20 کشور دنیا برگزار می‌شود. دوره آیمت دوره‌ای برای تحصیل در روه رشته‌های پزشکی در دانشگاه‌های انگلیسی زبان اروپایی است. شرکت در دوره آیمت متقاضیان تحصیل در رشته‌های علوم پزشکی را برای گذراندن آزمون ورودی این دانشگاه‌ها و تحصیل به زبان انگلیسی آماده می‌کند. دوره آمادگی آزمون تولک اف TOLC-F برای قبولی در رشته داروسازی و دیگر رشته های علوم دارویی در ایتالیا برگزار میشود. متقاضیانی که سطح قبولی آزمون تولک را کسب میکنند، میتوانند از بورسیه تحصیلی دانشگاه های ایتالیا بهره ببرند.

ساختار آزمون آیمت IMAT

برای آشنایی با ساختار آزمون آیمت باید در نظر داشت که آزمون آیمت یک آزمون 100 دقیقه ای است. آزمون آیمت در مراکز رسمی آزمون مجاز در سراسر جهان برگزار می شود. تست های آزمایشی در دوره آمادگی آزمون IMAT دانشجویان را در شرایط آزمون اصلی قرار می‌دهد و همچنین آزمون با قلم و کاغذ برگزار می شود. به طور کلی این آزمون شامل 60 سوال چند گزینه ای است. برای هر سوال 6 گزینه پاسخ وجود خواهد داشت که فقط 1 گزینه صحیح خواهد بود.

دوره آیمت و دانش عمومی و استدلال منطقی

بخش اول IMAT شامل 22 سوال چند گزینه ای (12 سوال دانش عمومی و 10 سوال استدلال منطقی) است و توانایی شما را برای پاسخ دادن به سوالات “دانش عمومی” که لزوماً مبتنی بر دانش کسب شده در دبیرستان نیستند و همچنین مهارت های “استدلال منطقی” می سنجد.

دانش عمومی برای آزمون IMAT و دوره آیمت

دانش عمومی به عنوان دانش در مورد طیف گسترده ای از موضوعات به جای دانش دقیق از یک موضوع خاص تعریف می شود. دانش عمومی قابل مطالعه نیست. فقط مراقب اتفاقات اطراف خود باشید و به روز باشید. در دوره آیمت استراتژی موثر و حضور ذهن می تواند به شما در رسیدن به موفقیت در هر آزمونی کمک کند. موضوعات مهم تحت پوشش دانش عمومی عبارتند از: تاریخ جهان، جغرافیا، ادبیات، سازمان های بین المللی، علوم روزمره، جوایز و افتخارات، اقتصاد، نوآوری ها، فناوری و غیره. در این دوره ما تعدادی آزمون در مورد موضوعات مختلف که اغلب در آزمون IMAT ظاهر می شوند را گنجانده ایم.

استدلال منطقی آزمون آیمت

باید در نظر داشت که، در دوره آزمون آیمت IMAT و همچنین آزمون اصلی استدلال منطقی 2 حوزه سوال را پوشش می دهد: تفکر انتقادی و حل مسئله. بخش استدلال منطقی 30 درصد از سؤالات چند گزینه ای در آزمون بین المللی پذیرش پزشکی ایتالیا را تشکیل می دهد. سوالات این بخش، طرز تفکر، استدلال و مهارت‌های تحلیلی شما را ارزیابی می‌کنند و توانایی شما را برای ارزیابی منطقی در زمینه‌های مختلف، تشخیص محدودیت‌ها در بحث‌ها، حل مشکلات و جدا کردن اطلاعات مرتبط از نامربوط آزمایش می‌کنند.

حل مسئله آزمون imat

بخش حل مسئله در آزمون آیمت IMAT به سه نوع سؤال اصلی تقسیم می شود:

1. انتخاب مربوطه (Relevant Selection)

2. یافتن رویه ها (Finding Procedures)

3. شناسایی شباهت (Identifying similarity)

تفکر انتقادی

تفکر انتقادی در آزمون آیمت IMAT را می توان با تعریف زیر به بهترین وجه روشن کرد: در یک استدلال، دلایل به عنوان مبنایی برای نتیجه گیری مطرح می شود. برهان، استدلال خوبی است مشروط بر اینکه نتیجه آن از دلایل حاصل شود. یعنی اگر دلایل را قبول دارید باید نتیجه را بپذیرید.

تفکر انتقادی در دوره آمادگی IMAT و البته در آزمون اصلی از 7 نوع سوال تشکیل شده است:

1. جمع بندی نتیجه گیری اصلی (Summarizing main conclusion)

2. نتیجه گیری (Drawing a conclusion)

3. شناسایی یک فرضیه (Identifying an assumption)

4. ارزیابی تأثیر شواهد اضافی (Assessing impact of additional evidence )

5. تشخیص خطاهای استدلالی (Detecting reasoning errors)

6. تطبیق استدلال ها (Matching Arguments)

7. به کارگیری اصول (Applying principles)

بخش شیمی آزمون آیمت

بخش شیمی آزمون آیمت شامل 12 سوال چند گزینه ای است و توانایی به کارگیری دانش علمی از علوم مدرسه را ارزیابی می کند. این بخش تمام مباحث مورد نیاز برای آزمون آیمت را مورد ارزیابی قرار میدهد.

سیلابس بخش شیمی آیمت: نظریه اتمی، آرایش الکترون، تناوب، خواص شیمیایی، پیوند یونی، پیوند کووالانسی، هندسه مولکولی و پیوند، نیروهای بین مولکولی، مفهوم مول و ثابت آووگادرو، معادلات شیمیایی، کار با یک مسئله استوکیومتری یا استوکیومتری، اسیدها و بازها، خواص اسیدها و بازها، ترکیبات معدنی، اکسیداسیون و احیا، شیمی آلی، هیدروکربن‌ها، هیدروکربن‌های معطر، الکل‌ها – اترها، گروه‌های کربنیلیک، تعادل.

دوره آزمون IMAT
شیمی آزمون آیمت

زیست شناسی آزمون آیمت IMAT

بخش زیست شناسی شامل 18 سوال چند گزینه ای است و توانایی به کارگیری دانش علمی از علوم مدرسه را ارزیابی می کند. این بخش تمام مباحث مورد نیاز برای آزمون آیمت را مورد ارزیابی قرار میدهد.

سرفصل‌های زیست شناسی آزمون آیمت و کلاس آنلاین: پروتئین ها، نوکلئوتیدها و اسیدهای نوکلئیک، کربوهیدرات ها، لیپیدها، سلول، غشای سلولی، تقسیم سلولی، تنفس سلولی، فتوسنتز، انرژی، آنزیم ها، ارث مندل، آلل ها، مهندسی ژنتیک، ژنتیک، زیست شناسی مرکزی، بیولوژی مولکولی رونویسی و ترجمه، جهش کروموزوم، بافت، سیستم عصبی، سیستم غدد درون ریز، سیستم قلبی عروقی، سیستم ادراری، سیستم تولید مثل، سیستم تنفسی، سیستم گوارشی، سیستم ایمنی، سیستم اسکلتی.

دوره آزمون آیمت IMAT
زیست شناسی آزمون آیمت

بخش ریاضیات و فیزیک آزمون آیمت

ریاضیات آزمون آیمت: اتحاد ها، معادلات، نابرابری ها، توان های اعداد صحیح، مجموعه های اعداد، قدر مطلق، نسبت – نسبت ها، درصد فرمول-مسئله کار، رادیکال ها، لگاریتم ها، معادلات نمایی، هندسه جامد، مربع ها، دایره ها، زوایای سه گانه، مثلثی امتداد. ، مخروط ها، آمار، احتمال، جایگشت ها – ترکیب ها.
فیزیک دوره آزمون IMAT: بردارها و اسکالرها، سیستم SI، سینماتیک، تکانه خطی، مفهوم نیرو، گشتاور، کار، انرژی و توان، چگالی – فشار – اصل ارشمیدس، گازهای ایده آل – ترمودینامیک، الکتریسیته، مغناطیس، حرکت دایره ای، حرکت هارمونیک ساده .

دوره آیمت آزمون IMAT
ریاضیات آزمون IMAT

امروز با ما تماس بگیرید و بهترین مسیر را انتخاب کنید.

مجوزها

ضمانت پرداخت

دوره های زبان انگلیسی

دوره های پیش دانشگاهی

DAAN International Academy

شعبه 1 – تهران – خیابان آزادی – خیابان خوش – خیابان زادمهر – پلاک 1

هر روز 8:00 تا 21:00

Ⓒ 2023 - All Rights Are Reserved dAAN international academy

IMAGE BY FREEPIK