آکادمی بین المللی دان
DAAN ACADEMY

رشته داروسازی در دانشگاه ناتینگهام University of Nottingham

دانشگاه ناتینگهام یکی از موسسات آموزش عالی بریتانیا است که در شمال شرقی لندن واقع شده است. این دانشگاه دارای چندین دانشکده است که می توان به دانشکده علوم پزشکی و داروسازی اشاره کرد.

دانشگاه ناتینگهام داروسازی

در دانشکده داروسازی دانشگاه ناتینگهام، رشته داروسازی یکی از رشته های پرطرفدار و محبوب است. دوره دکتری داروسازی در دانشگاه ناتینگهام یکی از بهترین برنامه های دکتری در داروسازی در انگلستان است. این برنامه به دانشجویان اجازه می دهد تا تحقیقات پیشرفته ای در زمینه داروسازی انجام دهند و تجربه های کاربردی بسیاری را کسب کنند.

در رشته داروسازی دانشگاه ناتینگهام، دانشجویان با اصول علمی داروسازی و پزشکی آشنا می شوند. در طول دوره تحصیلی، دانشجویان با موضوعاتی همچون شیمی دارویی، فارماکولوژی، فارماسیوتیکال توسعه دارو، مهندسی دارویی و غیره آشنا می شوند. همچنین، دانشجویان در طول دوره تحصیلی فرصت کار با تجهیزات پزشکی پیشرفته را دارند و به کاربرد علم داروسازی در صنعت پزشکی و داروسازی آشنا می شوند.

در کنار این موضوعات علمی، دانشجویان دارای فرصت شرکت در برنامه های کارآموزی و پروژه های تحقیقاتی در شرکت های پزشکی و داروسازی معتبر در انگلستان هستند. همچنین، دانشجویان دارای فرصت شرکت در گروه های پژوهشی در دانشگاه‌های دیگر نیز هستند که در آنها می توانند تحقیقات خود را انجام دهند و با همکاری با پژوهشگران و دانشمندان دیگر، موضوعات پیچیده و مهم داروسازی را بررسی کنند.

در دانشکده داروسازی دانشگاه ناتینگهام، به دانشجویان اجازه داده می شود تا در طول دوره تحصیلی خود به صورت کامل در یک یا چند زمینه تحقیقاتی تخصصی شرکت کنند. دانشجویان در این رشته در زمینه های مختلفی مانند توسعه دارو، فارماکولوژی، شیمی دارویی، مهندسی دارویی، تحقیقات بالینی و غیره تحقیق می کنند.

همچنین، دانشگاه ناتینگهام در زمینه داروسازی با دانشگاه های دیگری همچون دانشگاه ادینبورگ، دانشگاه بریستول، دانشگاه کمبریج و دانشگاه لیورپول همکاری می کند. این همکاری ها به دانشجویان این امکان را می دهد که به محیط های آموزشی دیگری همچون دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و صنایع دارویی دسترسی داشته باشند.

در کل، رشته داروسازی در دانشگاه ناتینگهام یکی از رشته های مهم و پرطرفدار است که به دانشجویان فرصت های علمی و عملی بسیاری را در زمینه داروسازی و پزشکی ارائه می دهد. با ارائه چنین فرصت هایی، دانشگاه ناتینگهام از خود به عنوان یکی از برترین موسسات آموزش عالی در زمینه داروسازی در جهان معرفی کرده است.

 

معرفی دانشگاه ناتینگهام انگلستان

دانشگاه ناتینگهام University of Nottingham یکی از برترین دانشگاه های کشور انگلستان بوده که جهت مقاصد تحصیلی در رشته های و مقاطع مختلفی دانشجو می پذیرد. دانشگاه ناتینگهام University of Nottingham دارای دانشکده های متعددی بوده که رشته های متنوعی از جمله رشته محبوب پزشکی را به دانشجویان ارائه می دهد. از نظر موقعیت مکانی دانشگاه ناتینگهام University of Nottingham در شهر ناتینگهام واقع شده است. باید گفت که ناتینگهام دانشگاه دولتی به حساب می آید که در سال ۱۸۸۱ میلادی ساخته شده است. نکته مهم در خصوص این دانشگاه این است که بیش از ۴۰.۰۰۰ دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف در حال سپری کردن دوران لذت بخش تحصیلی خود می باشند. همینطور باید اضافه کرد که دانشگاه ناتینگهام University of Nottingham دارای ۵ شعبه در شهرهای مختلف انگلستان و اضافه بر این دو شعبه در کشورهایی همچون چین و مالزی دارا می باشد که اعتبار بین المللی آن را نشان می دهد. دیگر مورد دارای اهمیت در خصوص دانشگاه Nottingham این است که ناتینگهام یکی از ۱۰ دانشگاه برتر انگلستان به حساب می آید و از اعتبار داخلی بالایی برخوردار است.

تحصیل پزشکی در دانشگاه ناتینگهام UNIVERSITY OF NOTTINGHAM

همانطور که در لیست رشته ها مشخص می باشد رشته پزشکی در دانشگاه ناتینگهام UNIVERSITY OF NOTTINGHAM به دانشجویان ارائه می شود و در واقع یکی از پر طرفدار ترین رشته های قابل درخواست این دانشگاه می باشد.در دانشکده پزشکی این دانشگاه رشته های مختلفی از جمله پزشکی –فیزیولوژی پزشکی-بهداشت عمومی-دامپزشکی و… وجود دارد که در این قسمت به طور تخصصی در خصوص پزشکی در دانشگاه ناتینگهام UNIVERSITY OF NOTTINGHAM با شما سخن خواهیم گفت دانشجویان می تواند تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه Nottingham را در دو شهر ناتینگهام یا Lincoln انجام دهند.دوره پزشکی در این دانشگاه ۵ ساله می باشد که اگر لازم باشد دانشجو دوره فونداسیون را نیز پشت سر بگذارد ۶ سال طول خواهد کشید. افرادی که مقطع پیش دانشگاهی خود را با نمرات بالا یا معادل AAA در دروس زیست شناسی و شیمی گذرانده باشند می تواند برای تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه ناتینگهام UNIVERSITY OF NOTTINGHAM اقدام کنند که با عنوان رشته Medicine BMedSci and BMBS شناخته شده و کد رشته آن UCAS: A100 می باشد. رشته پزشکی در دانشگاه ناتینگهام شامل دو دوره مجزا بوده که در دوره اول به مدت 4 سال طول خواهد کشید و دانشجویان پزشکی دانشگاه Nottingham در طی این دوره مباحث پایه ای لازم جهت پزشک شدن و یاد گرفتن اموز پژوهشی را فرا خواهند گرفت و پس از با موفقیت به پایان رساندن دوره اول 4 ساله پزشکی موفق به اخذ مدرک تحصیلی BMedSci خواهند شد. در دوره بعدی پزشکی در دانشگاه ناتینگهام UNIVERSITY OF NOTTINGHAM دانشجویان با وارد شدن به دوره بالینی و کسب تجربه طبق آموخته های پیشین و آموزش های عملی در مراکز درمانی و بیمارستان تحصیل خود را ادامه می دهند.

شرایط لازم برای ورود به رشته پزشکی دانشگاه ناتینگهام UNIVERSITY OF NOTTINGHAM

· داشتن سطح A برای دروس زیست شناسی و شیمی · داشتن امتیاز IB 36 که برای زیست شناسی،شیمی و GCSEs (سال دهم و یازدهم دبیرستان) حداقل 6 باشد · سطح B یا 6 در زبان انگلیسی , آیلتس یا آزمون دولینگو · اگر دارای مدرک کارشناسی و بالاتر هستید نیازی به سطح A یا GCSE نیستید شهریه رشته های دانشگاه ناتینگهام UNIVERSITY OF NOTTINGHAM با توجه به وسیع بودن رشته ها و مقاطع تحصیلی در این دانشگاه شهریه های سالانه کاملا ارقام متفاوتی داشته که برای رشته پزشکی سالانه 9250 پوند می باشد. شهریه مقطع کارشناسی برای دانشجویان بین المللی سالانه 6900 پوند است شهریه تحصیل برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ارشد تقریبا 10900 پوند است هزینه زندگی در انگلستان برای یک دانشجو متوسط 500 تا 1000 پوند برآورد شده است برای کسب اطلاعات دانشگاه میتوانید وارد هر یک هر بخش های تحصیلی سایت دانشگاه شده و اطلاعات تخصصی تر را مشاهده کنید 

اخبار مهاجرتی

آخرین اخبار و مطالب وبسایت را به صورت ایمیل دریافت کنید

داروسازی ایتالیا تولک
دوره آیمت IMAT آمادگی آزمون پزشکی و دندان‌پزشکی ایتالیا
به این مطلب امتیاز دهید
4.5/5

شبکه های اجتماعی

پر طرفدارترین مطالب