آکادمی بین المللی دان
DAAN ACADEMY

مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن LSHTM

مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن LSHTM در زمینه بهداشت و سلامت، تحقیقات و تحصیلات تکمیلی شهرت جهانی دارد. بسیاری از علاقه مندان تحصیل در بهداشت علاقه مند هستند تحصیلات تکمیلی خود را در مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن LSHTM پشت سر بگذارند.این دانشگاه اعتبار جهانی بالایی داشته و در رنکینگ جهانی رتبه های زیر را کسب کرده است: رتبه جهانی: 228 رتبه داخلی: 20 کیفیت آموزشی: 383 که نشان از اعتبار بالای سیستم آموزشی و پژوهشی مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن LSHTM دارد. این دانشگاه ماموریت خود را ارتقای بهداشت جهانی،افزایش عدالت در سیستم بهداشت انگلستان و جهانی،همکاری در زمینه تحقیقات در زمینه های بهداشتی برای دستیابی به اهداف سلامت و بهداشت جهانی،آموزش بهداشت و انتقال دانش بهداشت عنوان کرده است. مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن LSHTM در سال 1899 در شهر لندن تاسیس شد. بسیاری از افرادی که مایلند تحصیل پزشکی در دانشگاه London را ادامه دهند احتمالا نام مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن LSHTM را شنیده اند. امروزه وسعت تحقیقات بسیار با اهمیت بوده و این دانشگاه با توجه به اینکه یکی از پیشروهای تحقیقات بهداشتی در سطح جهانی می باشد در بیش از 10 کشور همکاران پژوهشی آن مشغول به انجام کارهای تحقیقاتی می باشند. در مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن LSHTM 3300 کارمند مشغول به کار هستند که در ساختمان مرکزی دانشگاه و مراکز MRC کشور های اوگاندا گامبیا مشغول به فعالیت می باشند. هدف دانشگاه LANDON و سیاست های کاری به این صورت است که در هر کجا نیاز به تحقیق و توسعه زیر ساخت های بهداشت وجود داشته باشد یا یک بحران بهداشتی بوجود بیاید با تکیه بر نیروی پرسنلی متخصص خود بتواند آنها را پاسخ دهد. همینطور در خصوص تربیت رهبران بهداشتی در این دانشگاه فعالیت های برجسته ای انجام می شود. سیاست کاری دیگر این دانشگاه که بسیار قابل توجه است تربیت پژوهشگران حوزه بهداشت عمومی می باشد. اهداف آموزشی مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن LSHTM

اهداف اصلی مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن LSHTM در حوزه آموزش-پژوهش در این دانشگاه عبارت اند از:

· ارائه برنامه های آموزشی-پژوهشی به رهبران و مدیران کلان آینده · مدیران بهداشتی در سطح جهانی · محققین بهداشت و سلامت در سطح جهانی

دانشگاه LONDON مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن LSHTM با دارا بودن بیش از 1200 دانشجوی تمام وقت حضوری در مقطع ارشد و دکتری و همینطور بیش از 3 هزار دانشجوی از راه دور غیر حضوری یکی از مهمترین دانشگاه های انگلستان محسوب می شود. یکی دیگر از مزیت های بارز این دانشگاه برگزاری دوره های کوتاه مدت تخصصی در حوزه بهداشت و سلامت ،اپیدمیولوژی ،تغذیه ،بیماری های عفونی و گرمسیری بوده که هر ساله حدود هزار نفر در آن شرکت و در مباحث مدنظر جدیدترین یافته ها و آموزشها و مهارت ها را دریافت می کنند. همینطور دیگر نقطه قوت مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن LSHTM برگزاری دوره های آنلاین تخصصی بوده که سالانه بیش از 70 هزار استاد و دانشجو در آن شرکت می کنند.

معرفی دانشکده های بهداشت و پزشکی گرمسیری لندن LSHTM

دانشکده Epidemiology and Population Health :

در دانشکده Epidemiology and Population Health یا اپیدمیولوژی و سلامت جمعیت بیشتر به مباحث مربوط به اپیدمی ها و سلامت عمومی جمعیت ها پرداخته می شود.در این دانشکده به مباحث بزرگ و کلان بهداشت عمومی در سطح جهان پرداخته میشود و از منظر کلان نگری حوزه بهداشت مورد بررسی قرار می گیرد.دانشجویان با مشکلات کلان اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی در سطح جهانی آشنا شده و راهکار های لازم را از اساتید فرا میگیرند.لازم است بدانید در دانشکده Epidemiology and Population Health بزرگترین اساتید اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی در اروپا که در حوزه های پژوهشی محور کارآزمایی بالینی،تجزیه و تحلیل آماری،اپیدمیولوژی ژنتیک،مداخلات بهداشتی و درمانی متخصص هستند و دانشجو را با سطح مناسبی از پژوهش های علوم پزشکی مرتبط با سلامت عمومی جامعه آگاه میکنند. دانشگاه London فازهای تحقیقاتی-آموزشی خود را در سطح وسیعی از کشورهای کم درآمد تا در حال توسعه و همینطور کشورهای سطح بالا از نظر اقتصادی اجرا می کند. در این دانشکده توسط شیوه های مبتنی بر شواهد و تحلیل داده ها در سیستم های بهداشتی متدها و راهکار های عملیاتی متعددی برای دانشجویان تشریح شده که سبب افزایش سطح تخصصی آنها بر مباحث بهداشت و سلامت عمومی و اپیدمیولوژی می شود.یکی از نقاط قوت و بسیار بارز این دانشکده وجود بیش از 300 عضو هیات علمی و کارمند به همراه بیش از 150 دانشجوی پژوهش محور است که باعث بالا بودن سطح کیفیت آموزشی در مقیاس بالا شده است.

دپارتمان های این دانشکده عبارت اند از:

Department of Infectious Disease Epidemiology Department of Medical Statistics Department of Non-communicable Disease Epidemiology Department of Population Health دانشکده Faculty of Infectious and Tropical Diseases : دانشکده عفونی و بیماری های گرمسیری یکی دیگر از دانشکده ای دانشگاه London بوده که در زمینه بررسی بیماری های عفونی با تاکید بر مناطق گرمسیری دنیا تمرکز دارد.در این دانشکده کلیه اساتید پژوهش محور آزمایشگاهی به همراه طیف وسیعی از متخصصین عفونی و گرمسیری مشغول و تدریس و فعالیت های تحقیقاتی به دانشجویان هستند.حوزه های کاری کلی در دانشکده بیماری های عفونی و بیماری های گرمسیری عبارت اند از: · آشنایی ،شناخت ،چرخه زندگی،میزبان،عوامل انتقال، نحوه برخورد،مقابله و درمان انواع پاتوژن ها و میکروارگانیسم های بیماری زا · شناسایی و تحقیق و توسعه بر روی ابزارها و مداخلات درمانی ، پیشگیری و کنترل بیماریهای عفونی و بررسی شیوه های انتقال آنها به جهت مقابله · ارزیابی سیاست های بهداشتی کشورهای دنیا در خصوص بیماری های عفونی و بررسی میزان کارآمدی این سیستم ها در مواجهه با عوامل بیماریزای عفونی · تحقیقات ویژه در خصوص بیماری مالاریا در خصوص شناخت کامل و شیوه های درمانی · تحقیقات ویژه در خصوص بیماری های تنفسی مانند ذات الریه،سل،عفونت های روده،ایدز و عفونت های مقاربتی که باعث درک و شناخت کامل دانشجویان و پژوهشگران از این بیماری های عفونی می شود · تمرکز خاص بر روی بیماریهای استوایی غفلت شده از جمله تراکوم ، لیشمانیوز و تریپانوزومیازیس و کاهش میزان نابینایی و ناتوانی ناشی از این بیماری ها · وجود متخصصین آزمایشگاهی،بالینی و پزشکی،پژوهشی واپیدمیولوژیک،آماری و مدیریتی در بیش از 100 کشور دنیا که جزو همکاران این دانشگاه هستند سبب شده دانشجویان فرصت یادگیری و مواجهه با طیف وسیعی از بیماری های عفونی در دنیا داشته باشند تا بتوانند اطلاعات لازم در دانشگاه London را کسب و در حوزه بیماری های عفونی متخصص و محقق شوند.

دانشکده Public Health and Policy دانشگاه London

در دانشکده بهداشت عمومی و سیاست های بهداشتی در واقع بر روی ارتقای بهداشت در انگلستان و سراسر دنیا تاکید شده است. در این دانشکده از دانشگاه London با تکیه بر آموزش،تحقیق،تدریس،ارائه مشاوره های لازم در زمینه های سیاست های کلان بهداشتی،سیستم های بهداشتی،خدمات بهداشتی،بهداشت محیط به دنبال افزایش سطح بهداشت عمومی می باشد.در این دانشکده به کلیه مباحث مربوط به بهداشت عمومی و ارتقای سلامت مربوط به مردم دنیا مورد بررسی قرار گرفته و دوره های کارشناسی ارشد،دوره های کوتاه مدت و CPD برای دانشجویان فراهم شده است.در این دانشکده حدودا 250 کارمند داشته و 140 دانشجوی پژوهشی که در رشته های متنوع و کورس های تحصیلی مختلف مشغول به تحصیل و تحقیق میباشند.به جرات می توان گفت دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه LONDON بزرگترین دانشکده بهداشت عمومی با ارایه رشته های متعدد بهداشت عمومی در مقاطع ارشد و دکتری در سطح اروپا می باشد.در این دانشکده با ارایه کردن رشته های تلفیقی مختلف و تبادل نظر با ارگان های دولتی و تحقیقاتی مختلف و درگیر کردن دانشجویان این اطمینان حاصل می شود که دانشجو توانمندی های لازم در خصوص بهداشت عمومی و مدیریت و سیاست گذاری های مختلف را کسب نموده است. شهریه رشته ها شهریه رشته ها در دانشگاه LONDON و هزینه زندگی در انگلستان در این دانشگاه بر حسب مقطع تحصیلی،شیوه آموزشی و طول دوره و بین المللی بودن دانشجو تعرفه های مختلفی وجود دارد. شهریه دانشگاه برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ارشد و فول تایم تقریبا معادل £24,200 می باشد.برای دوره های پارت تایم یا نیمه وقت معادل 12,100 پوند می باشد شهریه دانشگاه LONDON برای رشته های پژوهش محور مقطع PHD یا MPHI برای دانشجویان بین المللی تمام وقت معادل 17,410 و برای پاره وقت 8,705 پوند می باشد. شهریه دانشگاه LONDON برای دانشجویان غیر حضوری یا آموزش از راه دور معادل 14,520 می باشد با مراجعه به سایت دانشگاه LONDON می توانید اطلاعات تخصصی و جزئیات کامل را جویا شده و برای ادامه تحصیل در این دانشگاه با کیفیت اقدام نمایید. هزینه خوابگاه در لندن تقریبا550-650 پوند در ماه بوده و متوسط هزینه ماهانه یک دانشجو در لندن حدودا 1000 تا 1100 پوند در ماه است که می تواند کمتر یا بیشتر هم باشد. 

اخبار مهاجرتی

آخرین اخبار و مطالب وبسایت را به صورت ایمیل دریافت کنید

داروسازی ایتالیا تولک
دوره آیمت IMAT آمادگی آزمون پزشکی و دندان‌پزشکی ایتالیا
به این مطلب امتیاز دهید
4.5/5

شبکه های اجتماعی

پر طرفدارترین مطالب